Finanšu direktoru klubs

Finanšu direktoru klubu dibinājusi Nordea banka sadarbībā ar starptautisko konsultāciju uzņēmumu „KPMG Baltics”. Tā ir ekskluzīva, regulāra zināšanu un pieredzes apmaiņa finanšu direktoriem un uzņēmumu vadītājiem, kas semināru veidā sniedz informāciju par svarīgākajām aktualitātēm finanšu pasaulē.

Mēs ticam, ka panākumi ir likumsakarīgi, tādēļ Finanšu direktoru klubā:
  • sniedzam atbalstu mazo un vidējo, kā arī lielo uzņēmumu finanšu direktoriem un grāmatvežiem;
  • nodrošinām regulārus izglītojošus seminārus par finanšu direktoriem svarīgiem jautājumiem;
  • veicinām pieredzes apmaiņu un „tīklošanos”.


Šobrīd Finanšu direktoru klubs ir ekskluzīvs, un dalība tajā pieejama tikai Finanšu direktoru kluba biedriem vai caur Finanšu direktoru kluba dalībnieku rekomendācijām.

Uzzini vairāk par Finanšu direktoru klubu, vaicājot savam klientu attiecību vadītājam Nordea bankā.

 Gints Belēvičs,
Nordea ekonomists

Gintam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze banku sektorā. Specializējies finanšu tirgus instrumentu tirdzniecībā. Pēdējos trīs gadus strādā Nordea bankā, kur veic arī galvenā ekonomista funkciju.Edmunds Astičs,
Naudas plūsmas vadības risinājumu pārdošanas nodaļas vadītājs Latvijā 

Edmundam ir vairāk nekā 11 gadu pieredze banku sektorā, sākotnēji specializējoties maksājumu apstrādē un vēlāk strādājot korporatīvajā departamentā par klientu daļas vadītāju. Šobrīd Edmunds specializējas naudas plūsmas vadības risinājumos.Ilze Berga,
KPMG vecākā menedžere

Ilze ir sertificēta nodokļu konsultante ar deviņu gadu pieredzi nodokļu konsultāciju jomā. Ilzei ir plaša pieredze atzinumu un konsultāciju sniegšanā par tiešo nodokļu jautājumiem. Viņa specializējas transfertcenu jautājumos, kā arī sniedz konsultācijas par starptautisko nodokļu piemērošanas plānošu dažāda veida darījumos, tai skaitā uzņēmumu apvienošanas un iegādes (M&A) darījumos. Ilzei ir arī plaša pieredze, sniedzot klientiem konsultācijas VID audita laikā un pārstāvot klientus tiesā strīdos ar VID.
Gunta Kauliņa,
KPMG vecākā menedžere

Gunita ir sertificēta nodokļu konsultante ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi nodokļu jomā. Gunta ir nozarē atzīta netiešo nodokļu speciāliste, kas regulāri sniedz eksperta viedokli gan nodokļu piemērošanas, gan nodokļu strīdu gadījumos.   


 


Armīne Movsisjana
, KPMG partnere

Armīnei ir 15 gadu liela pieredze revīzijas nozarē. Viņas vairāk nekā 100 klientu starpā ir Latvijas lielie ražotāji, celtniecības kompānijas un finanšu institūcijas.  Jau vairāk nekā 10 gadus Armine pasniedz ar revīziju un grāmatvedību saistītās tēmas gan Latvijā, gan starptautiski. Kopš 2010. gada Armine vada KPMG Baltics revīzijas nodaļu Baltijas valstīs un Baltkrievijā.


 


Jūlija Māsāne-Ose, KPMG direktore

Jūlijai ir vairāk nekā 11 gadus ilga pieredze, strādājot konsultāciju kompānijā „KPMG Baltics” ar plašu pieredzi padziļinātās izpētes un uzņēmumu iegādes un apvienošanas projektos.

 Rainers Vilāns,
KPMG vecākais menedžeris

Raineram ir vairāk nekā 10 gadu pieredzi finanšu institūciju revīzijās un finanšu instrumentu uzskaites jomā.Artūrs Petrovs,
KPMG menedžeris

Artūrs vada vērtēšanas projektus, ieskaitot kredītportfeļu vērtēšanu.