17.05.2017.

Paziņota plānotās Nordea un DNB apvienotās bankas Luminor vadības komanda

Šodien, 17. maijā, paziņota apstiprinātā plānotās Nordea un DNB apvienotās bankas Luminor vadības komanda Baltijas valstīs. Vadības komandas, tostarp Luminor vadītāju, apstiprināšana visās trīs Baltijas valstīs ir nozīmīgs posms jaunās bankas izveidē.

Kerli Gabriloviča apstiprināta Luminor vadītājas amatam Latvijā.

Andrijus Nacajus (Andrius Nacajus) apstiprināts Luminor vadības komandā un apvienotās bankas vadītāja amatā Lietuvā, un Gunārs Tomemets (Gunnar Toomemets) kļūs par bankas vadītāju Igaunijā.          

Kerli Gabriloviča ir vadītāja ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi un plašām zināšanām stratēģijas izstrādē un ieviešanā, korporatīvā un biznesa attīstībā, pārmaiņu vadībā, finanšu analīzē un komandu vadībā. Pēdējos vairāk nekā 10 gadus bija cieši saistīta ar inovatīvu tirgus stratēģiju izstrādi un produktu ieviešanu un pārmaiņu vadību, strādājot dažādās vadības pozīcijās un vēlāk kļūstot par aktīvu valdes locekli lielākajā telekomunikāciju uzņēmumā Latvijā Lattelecom. Kerli ir liela pieredze mārketingā, produktu attīstībā, digitālos risinājumos un tehnoloģijās.

“Esmu gandarīts paziņot šo spēcīgo un pieredzējušo komandu, kas turpinās veidot Luminor. Jaunajā vadības komandā mēs esam apvienojuši zināšanas no mūsu mātes organizācijām Baltijā un Grupā, kā arī spēcīgu pieredzi tehnoloģijās. Lai gan mums priekšā ir daudz izaicinājumu, šī posma sasniegšana ir būtisks atbalsts turpmākajos procesos,” tā Erki Rāzuke, Luminor Valdes priekšsēdētājs. 

 

 

Apstiprināti sekojoši Luminor vadības komandas locekļi un amati:

 • Erki Rāzuke (Erkki Raasuke), Valdes priekšsēdētājs
 • Andrius Nacajus (Andrius Nacajus), Luminor vadītājs Lietuvā
 • Kerli Gabriloviča, Luminor vadītāja Latvijā
 • Gunārs Tomemets (Gunnar Toomemets), Luminor vadītājs Igaunijā
 • Kristjans Valentīns, Finanšu direktors
 • Pēteris Lundings (Peter Lunding), IT vadītājs
 • Kristīne Simār (Kristina Siimar), Produktu un piedāvājumu vadītāja 
 • Hannu Sāksala (Hannu Saksala), Risku vadītājs
 • Margus Simsons (Margus Simson), Digitālo kanālu vadītājs

Paplašināto vadības grupu veidos sekojoši vadības locekļi:

 • Tina Kukka, Pārmaiņu vadības biroja vadītāja
 • Dace Kauliņa, Personāla vadītāja
 • Marilina Pikaro (Marilin Pikaro), Atbilstības vadītāja
 • Signe Lonerte, Mārketinga un komunikācijas vadītāja
 • Marī Moisa (Mari Mois), Juridiskā departamenta vadītāja

“Baltijas reģionā šī ir iespēja izveidot atšķirīgu uzņēmumu un banku, piedāvājot alternatīvus, mūsdienu ritmam piemērotus produktus apvienojumā ar ērtu un vienmēr pieejamu klientu servisu un rūpīgu kvalitātes kontroli. Apstiprināto Luminor vadības komandu veido augsta līmeņa vadītāji un nozares profesionāļi ar atšķirīgu redzējumu, pārstāvot gan Baltijas, gan Ziemeļvalstis. Šī komanda palīdzēs radīt inovatīvus biznesa risinājumus, nodrošinās spēju reaģēt uz klientu vajadzībām un sniegs aizraujošas iespējas mūsu darbiniekiem,” tā Luminor Group AB Padomes priekšsēdētājs Nils Melngailis.

Banku apvienošanās ir atkarīga no regulatoru pieņemtajiem lēmumiem un nosacījumiem. Plānots, ka apvienošanās darījums varētu notikt 2017. gada trešā ceturkšņa beigās. Līdz brīdim, kad tiks saņemti visi nepieciešamie apstiprinājumi un lēmumi, bankas turpinās strādāt kā neatkarīgi un savstarpēji konkurējoši uzņēmumi.

Detalizētākas vadītāju biogrāfijas pieejamas šeit.


Papildu informācijai:
Signe Lonerte, Komunikācijas departamenta vadītāja Baltijas valstīs, tālr.: 6 700 5469, mob.: 29 116 146, signe.lonerte@nordea.com