24.01.2013 .

Node content - 1609682.html

 

Sekmējot plašas un ērtas attālināto norēķinu iespējas, Nordea aicina savus klientus skaidras naudas iemaksas veikt, izvēloties naudas iemaksu bankomātus, nevis apmeklējot bankas filiāles. Jau gandrīz gadu klientu ērtībām pieejami vairāk kā 27 skaidras naudas iemaksas bankomāti visā Latvijā. Šonedēļ jauns naudas iemaksas/izmaksas bankomāts uzstādīts arī Nordea mājā, K.Valdemāra ielā 62, Rīgā.

Nordea Privātpersonu apkalpošanas departamenta vadītāja Jana Strogonova: „Jau pašlaik 60% skaidras naudas iemaksu notiek ārpus Klientu apkalpošanas centriem – naudas iemaksas bankomātos. Novērojam, ka bankomātus sekmīgi izmanto ne tikai privātpersonas, bet arī mazie un vidējie uzņēmumi, tādejādi ietaupot laiku, kas patērēts dodoties uz bankas filiāli. Arī nākotnē viena no mūsu prioritātēm būs attālināto kanālu – mobilās bankas, internetbankas attīstība, kā arī, sadarbībā ar partnerbankām, iemaksu bankomātu tīklu paplašināšana, īpašu uzmanību pievēršot tieši reģioniem.”

Atgādinām, ka Nordea klientiem pieejami 27 bankas Citadeles naudas iemaksas/izmaksas bankomātu tīkls visā Latvijā, tostarp lielākajos tirdzniecības centros Rīgā – Galerija Centrs, Mols, Spice, Alfa, Origo un Damme.

Bankas klientiem naudas iemaksas darījumus latos (LVL) bankā Citadele iespējams veikt tikai ar Maestro zīmola kartēm un MasterCard biznesa kartēm, tostarp arī ar USD un EUR valūtu kartēm. Atgādinām, ka Nordea klienti, izmantojot Maestro debetkarti, Citadeles bankas un Latvijas Hipotēku bankas bankomātos bez komisijas maksas var veikt arī skaidras naudas izmaksu.

Nordea bankomātu tīkla karte: http://ow.ly/h3lUH