4.09.2014

Aicina studentus pieteikties rudens praksei Nordea bankā

Nordea aicina Latvijas augstskolu vecāko kursu studentus pieteikties pilna laika apmaksātām rudens prakses vietām dažādās bankas struktūrvienībās. Prakses ilgums ir sākot no 3 līdz 9 mēnešiem. Pieteikšanās notiek sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu, aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā www.fonds.rtu.lv vai bankas mājas lapā.

Šobrīd aktuālajām rudens prakses vakancēm aicināti pieteikties studenti, kuri vēlas gūt pieredzi šādās bankas struktūrvienībās – klientu apkalpošanas centrā „Tērbata” un konsultāciju centrā „Nordea māja” Rīgā, Nordea Finance, Mārketinga nodaļā un Sabiedrisko attiecību daļā.

Prakses laikā Nordea nodrošina darbinieku mācības, pieredzējušu prakses vadītāju, kā arī prakses stipendiju, kas pirmajos trīs mēnešos ir līdzvērtīga valstī noteiktajam minimālajam atalgojumam, taču sākot ar ceturto prakses mēnesi tā tiek palielināta. Tāpat arī praktikants var piedalīties Nordea ārpusdarba aktivitātēs, piemēram, Nordea basketbola, futbola un velo komandas, Nordea draugu grupas vai citas korporatīvās sociālās atbildības iniciatīvās.

Nordea Personāla daļas vadītājs Zigmārs Valtmanis: „Nordea prakses iespēju gadā izmanto vidēji 60 Latvijas augstskolu vecāko kursu studenti. Šī ir līdz šim vienīgā apmaksātā prakse starp finanšu nozares uzņēmumiem, tādēļ priecājamies, ka studenti novērtē un apzinās  -šāda prakses pieredze gan paaugstina konkurētspēju darba tirgū, gan arī sniedz studentam iespēju pilnvērtīgi iepazīties un novērtēt savu potenciālo nākotnes profesiju.”

Pieteikties praksei Nordea var Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonda mājas lapā www.fonds.rtu.lv vai Nordea bankas mājas lapā.

Interesanti fakti par praksi Nordea apkopoti infografikā šeit.