8.09.2014

Nordea dubulto draudzīgo bankomātu skaitu Latvijā

Domājot par klientu ērtību un plašākām attālināto pakalpojumu iespējām, Nordea paplašina bankomātu tīklu. Plānots, ka līdz septembra beigām tiks uzstādīti 17 jauni Nordea iemaksas/izmaksas bankomāti. Šobrīd Nordea un bankas Citadele draudzīgo bankomātu tīklā Nordea bankas klientiem pieejami vairāk nekā 30 iemaksu/izmaksu un vairāk nekā 200 izmaksu bankomāti, kas piedāvā veikt skaidras naudas darījumus bez komisijas ar atsevišķiem maksājumu karšu produktiem.

Šobrīd Rīgā un reģionos pieejami jau 14 draudzīgie Nordea iemaksu/izmaksu bankomāti, taču līdz gada beigām Nordea plāno uzstādīt 23 iemaksu/izmaksu bankomātus, tādējādi dubultojot bankomātu skaitu.

Nordea Privātpersonu apkalpošanas departamenta vadītāja Irina Pētersone: „Statistika liecina, ka strauji pieaug Nordea iemaksu bankomātos veikto darījumu skaits, kas apliecina klienta vēlmi veikt skaidras naudas darījumus attālināti. Tā, piemēram, šobrīd vairāk nekā 70% no visām veiktajām iemaksām eiro valūtā tiek veiktas attālināti, izmantojot iemaksu bankomātus, nevis klientu apkalpošanas centrus. Arī turpmāk strādāsim, lai klientu sadarbību ar banku padarītu vēl ērtāku un efektīvāku.”

Naudas iemaksas/izmaksas bankomātos iemaksu var veikt eiro valūtā. Naudas iemaksas darījumus iespējams veikt tikai ar Maestro  zīmola kartēm un ar MasterCard biznesa karti, kas var būt piesaistītas gan USD, gan EUR valūtu kontiem. Būtiski, ka šis pakalpojums ir pieejams bez papildu komisijas maksas un daudzviet 24h diennaktī.

Šobrīd Nordea klientiem ir pieejami 14 iemaksas un 70 izmaksas bankomāti, kas pieejami Nordea un citu banku klientiem Rīgā un reģionos.

Draudzīgo bankomātu tīkla karte pieejama Nordea mājas lapā šeit