Sponsorēšana

Nordea atbalsta kultūras, izglītības un sporta projektus, kas veicina sabiedrības attīstību un izglītošanu.

Nordea atbalsta projektus, kuri atbilst šādiem kritērijiem:
  • Ilgtermiņa darbības skatījums.
  • Skaidri redzams partneru ieguldījums un atdeve.
  • Izmērāmi rezultāti.

 

Neatbalstām privātpersonas, agresīvus sporta veidus, reliģiska un politiska rakstura organizācijas un pasākumus.

Bankas atbalsta plānu veidojam vairāk kā gadu iepriekš un tas tiek saskaņots rudenī katram nākamajam gadam. 2016. gadam Nordea bankas  sponsorēšanas un labdarības projekti jau ir saplānoti. Šobrīd jaunus bankas atbalsta projektus neplānojam.

Basketbola klubs „VEF Rīga”

Kopš 2011. gada Nordea banka ir basketbola kluba „VEF Rīga” sponsors. Šis Latvijas basketbola klubs ir pierādījis sevi ar augstiem sportiskiem rezultātiem, cīnoties par uzvarām gan Austrumeiropas klubu VTB vienotajā līgā, gan Eiropas kausā (bijušajā ULEB kausā). Klubs aktīvi iesaistījies arī Latvijas jaunās basketbolistu paaudzes atbalstīšanā un panākumu vairošanā.

„VEF Rīga” kluba vadība ir profesionālas komandas rokās, kas ir īpaši svarīgi Nordea bankai kā sponsoram, izvērtējot savas mārketinga investīcijas un to atdevi.

Vairāk par basketbola klubu „VEF Rīga”: www.vefriga.com.

Festivāls „Positivus”

2010. gadā Nordea sāka sadarbību ar „Positivus” — lielāko mūzikas festivālu Baltijā, kas nu jau daudzu gadu garumā rada būtisku pievienoto vērtību Latvijas mūzikas dzīvei, nodrošinot Latvijā vēl neredzētu pasaules līmeņa mākslinieku viesošanos.

„Positivus” akcentē Nordea un mūsu klientu kopīgās vērtības un izpratni par labu atpūtu. Mēs esam tur, kur ir mūsu klienti, — Nordea rūpējas par festivāla apmeklētāju ērtībām, nodrošinot iespēju iegādāties biļetes Nordea bankomātos un izņemt skaidru naudu festivāla teritorijā.

Kopš 2012. gada festivālā ir Nordea skatuve, uz kuras uzstājas gan pasaulslaveni mūziķi, gan jauni un talantīgi mākslinieki, kuru lielākie panākumi vēl tikai gaidāmi.

Vairāk par festivālu „Positivus”: www.positivusfestival.com.

“Riga Wine  & Champagne”

“Riga Wine  & Champagne” ir īpašs pasākums šampanieša un vīna cienītājiem, piedāvājot vērienīgāko šampanieša un dzirkstošā vīna degustāciju Baltijas valstīs. Kopš 2016. gada Nordea banka ir kļuvusi par festivāla galveno partneri, atbalstot patīkamu laiku pavadīšanu un iedziļināšanos vīnzinībā.

Festivāla laikā pavasara un rudens sesijās notiek vairāk nekā 100 vīnu un šampaniešu degustācijas, meistarklases, vakariņu programma un izglītojošas pasaules un vietējo vīnu ekspertu lekcijas.

Vairāk par festivālu: www.rigawinechampagne.lv

LU Open Minded

Izglītības projekta LU Open Minded ietvaros Latvijas Universitāte piedāvā apgūt aktuālus lekciju kursus, izmantojot pasaules labāko pieredzi izglītības veicināšanā. Augstu vērtējot iniciatīvu sniegt sabiedrībai alternatīvas izglītības iespējas, kopš 2016. gada Nordea ir projekta galvenais partneris.

Priekšrocība, kas mūsdienās īpaši tiek novērtēta, ir brīvi izvēlēts laiks un vieta, kur saņemt sev svarīgu informāciju. Tieši šādu iespēju nodrošina LU Open Minded lekcijas, ko iespējams apmeklēt gan klātienē, gan tiešsaistē.

Kopš 2014. gada janvāra projekta LU Open Minded lekciju kursus apguvuši vairāk nekā 4000 tiešsaistes studentu un vairāk nekā 350 studentu kursus arī sekmīgi pabeiguši, iegūstot par to apliecinājumu.

Vairāk par LU Open Minded projektu: www.openminded.lv.

Baltijas studentu atbalsta programma

Baltijas studentu atbalsta programmas "Panākumu atslēga" ietvaros Nordea, SEB un Swedbank pasniedza Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā studentiem vērienīgāko ziedojumu augstskolas vēsturē. Spējīgākajiem studentiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas piecu gadu laikā tiks piešķirts1800 000 EUR jeb 720 stipendijas un iespēja mācīties par samazinātu studiju maksu.

Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā misija ir nodrošināt modernu izglītības modeli ekonomikas un biznesa jomās, kas veicinātu ekonomisko un sociālo attīstību reģionā, jo īpaši Baltijas valstīs. Misija ietver arī pētniecību un aktīvu līdzdalību publisko debašu veicināšanā.