Atvērto durvju dienas Titurgas Mājās!

Ja domā par jauna mājokļa iegādi – aprīlis ir īstais mēnesis, lai to nolūkotu! Katru aprīļa sestdienu jaunajā projektā Titurgas Mājās tevi gaidīs nekustamā īpašuma aģenti un Nordea kredītu speciālisti, lai iepazīstinātu ar dzīvokļiem un kredīta iespējām to iegādei.


Gaidīsim ciemos – 6. aprīlī, 13. aprīlī, 20. aprīlī vai 27. aprīlī, no plkst. 11.00–15.00, Gobu ielā 1, Baložos!

Titurgas Mājas ir jauns, mūsdienīgs māju komplekss skaistā vietā ar mierīgu un sakoptu apkārtni, attīstītu infrastruktūru un ērtu satiksmi. Mājas atrodas 12 km attālumā no Rīgas centra. Tuvumā esošais mežs un ezers ir brīnišķīga vieta pastaigām un atpūtai no ikdienas steigas.

Projektu veido daudzdzīvokļu ēkas, kas sastāv no 8 sekcijām ar 3 līdz 5 stāvu un mansarda stāvu izbūvi. Pirmajos un mansarda stāvos ir terases, pārējiem dzīvokļiem – balkoni. Teritorija ir labiekārtota ar rotaļu laukumu bērniem, apstādījumiem, bruģētiem celiņiem un pazemes autostāvvietu.

Dzīvokļi pieejami ar pilnu apdari platībā no 46 līdz 133 m2, to cena ir sākot no 950 EUR/m2. Atbildes uz interesējošiem jautājumiem par dzīvokļiem Titurgas Mājās Tev sniegs projekta pārstāvji. Par iespējām saņemt mājokļa kredītu dzīvokļa iegādei pastāstīs Nordea bankas speciālisti.

 

Nordea īpašais piedāvājums dzīvokļiem Titurgas Mājās
Aizdevuma termiņš Līdz 45 gadiem
Aizdevuma apjoms Līdz 90% no mājokļa cenas. Pirmo iemaksu (ne vairāk kā 10% no nekustamā īpašuma vērtības) iespējams noformēt papildu kredīta veidā bez nekustamā īpašuma ķīlas nodrošinājuma.
Labvēlības periods Iespēja vienoties par pamatsummas maksājumu atlikšanu līdz 2 gadiem (atmaksā tikai %)

Pievienotā % likme

No 2% gadā

Kontakti Nordea

                                     

Sanita Tautkus
tālr. 67005612
mob.tālr. 20 222 536
e-pasts: sanita.tautkus@nordea.com
Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle