Atvērto durvju dienas projektā „Ezerparka Nami”

Atvērto durvju dienā, kas šoreiz notiks neierastā laikā – dienas otrajā daļā un vakarā, apmeklētājiem būs iespēja apskatīt pilnas apdares dzīvokļus, kā arī iekārtotu demo dzīvokli. Tāpat interesenti varēs saņemt atbildes uz jautājumiem no projekta attīstītāja un uzzināt par dzīvokļu iegādes un mājokļa kredīta saņemšanas iespējām no Nordea bankas speciālistiem.

Ezerparks ir multifunkcionāls apbūves kvartāls un daļa no plašās 24 ha teritorijas apbūves plāna, kas paredz jauna Rīgas mikrorajona – „Pilsētas pilsētā” – attīstību un izbūvi un kas top par vienu no modernākajiem biznesa un dzīvojamajiem centriem Rīgā. Ezerparka namos atradīsiet saulainu un kvalitatīvu dzīvokli ar pilnu apdari un Jūsu mājas būs tikai 5 minūšu attālumā no Ķīšezera un 10 minūšu attālumā no Rīgas pilsētas centra. Šī ir jauna pilsētas daļa, kuru veidot ir iespēja arī Jums. 

Projekta unikālā priekšrocība ir labiekārtota un integrēta vide, kas veidosies ap dzīvojamo kompleksu tuvāko gadu laikā, tai skaitā līdz ar jaunā pilsētas publiskā parka „Lūcijas dārzs” un unikālas kanālu sistēmas iekārtošanu projekta teritorijā, pārdomātas transporta kustības shēmas un ērtu piebraucamo ceļu tīklu izveidi. Tā ir iespēja izvēlēties mājokli topošajā jaunajā Rīgas mikrorajonā un aktīvi piedalīties tā attīstībā. Mežaparka un Ķīšezera tiešais tuvums projektam, savukārt, piedāvā vēl plašākas atpūtas iespējas jaunā mikrorajona iedzīvotājiem.
Tāpat Ezerparks ir galveno reģiona un pilsētas transporta maģistrāļu krustpunktā. Nākotnē tas būs tiešs pieslēgums Ziemeļu koridoram un Via Baltica, Austrumu maģistrālei un Dienvidu tiltam.

Projektā ir 8 nami, kuros kopā ir 600 dzīvokļi ar platību no 37 – 105m2.
Uzziniet vairāk www.ezerparkanami.lv

Gaidīsim Jūs piektdien, 31. jūlijā no plkst. 16.00 – 23.00