Atvērto durvju dienas projektā "Ezerparka Nami"

Atvērto durvju dienā apmeklētājiem būs iespēja saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem no projekta attīstītāja un no „Arco Real Estate” konsultantiem, savukārt par dzīvokļu iegādes un mājokļa kredīta saņemšanas iespējām Jums pastāstīs Nordea bankas speciālisti.

„Ezerparka Nami” ir daļa no plašās 24 ha teritorijas apbūves plāna, kas paredz jauna Rīgas mikrorajona – „Pilsētas pilsētā” – attīstību un izbūvi.

Projekta unikālā priekšrocība ir labiekārtota un integrēta vide, kas veidosies ap dzīvojamo kompleksu tuvāko gadu laikā, tai skaitā līdz ar jaunā pilsētas publiskā parka „Lūcijas dārzs” un unikālas kanālu sistēmas iekārtošanu projekta teritorijā, pārdomātas transporta kustības shēmas un ērtu piebraucamo ceļu tīklu izveidi. Tā ir iespēja izvēlēties mājokli topošajā jaunajā Rīgas mikrorajonā un aktīvi piedalīties tā attīstībā. Mežaparka un Ķīšezera tiešais tuvums projektam, savukārt, piedāvā vēl plašākas atpūtas iespējas jaunā mikrorajona iedzīvotājiem.

Ezerparks ir vien 10 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra, tas ir arī galveno reģiona un pilsētas transporta maģistrāļu krustpunktā. Nākotnē tas būs tiešs pieslēgums Ziemeļu koridoram un Via Baltica, Austrumu maģistrālei un Dienvidu tiltam.

Projektā ir 8 nami, kuros kopā ir 600 dzīvokļi ar platību no 37 – 105m2.

Īpaši dzīvokļu iegādes nosacījumi maijā!

Pērc maijā kādu no piedāvātajiem 3 istabu dzīvokļiem un iegūsti līdz 5% atlaidi.

  • Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar kvalitatīvu pilnu apdari. 
  • Funkcionāli plānojumi, kvalitatīvi apdares materiāli.
  • Energoefektivitāte un saprātīgi komunālie izdevumi.
  • Franču balkoni, lodžijas.

Gaidīsim Jūs sestdien, 16. maijā no plkst. 11.00 – 16.00 „Ezerparka Nami” Rusova ielā 9, Rīgā.