Atvērto durvju dienas projektā „Krustkalni Apartments”

Atvērto durvju dienā apmeklētājiem būs iespēja saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem no nekustamo īpašumu kompānijas „Arco Real Estate” pārstāvjiem, savukārt par dzīvokļu iegādes un hipotekārā kredīta saņemšanas iespējām Jums pastāstīs Nordea bankas speciālisti.

Projekts «Krustkalni Apartments» atrodas tikai 6 kilometru attālumā no Vecpilsētas – omulīgā un zaļā vietā ar attīstītu infrastruktūru pie Ziepniekkalna ielas.

Labiekārtotā 3,5 ha teritorijā ar zaļiem apstādījumiem, dīķiem, pastaigu celiņiem, ērtiem atpūtas soliņiem un mājīgiem bērnu rotaļu laukumiem ir izvietotas 10 mūsdienīgas četrstāvu (3+1) mājas. Katrā ēkā ir 28 divu līdz četru istabu dzīvokļi, kuru platība ir no 52 m2 lidz 93 m2. Gandrīz visos dzīvokļos ir balkoni, bet pēdējo stāvu dzīvokļos – saulainas terases.
Pārdomāta plānojuma rezultātā plašie dzīvokļi ar lielajiem logiem vienmēr ir dienas gaismas pilni, bet aiz logiem paveras patīkama ainava.

Katrā mājā uzstādītais autonomais gāzes apkures katls, pazemes un virszemes autostāvvietas, cokolstāvā izvietota glabātava, autonoma piespiedu ventilācija dzīvokļos, kvalitatīvi lifti, mūsdienīgas komunikācijas (internets, tālrunis, kabeļtelevīzija) ir pašsaprotamas lietas mūsu projektā.

Dzīvokļi «Krustkalni Apartments» tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Turklāt Jums ir iespēja izvēlēties speciālistu izstrādātajiem dizaina piedāvājumiem.

Gaidīsim Jūs sestdien, 28. martā, no plkst. 11.00 – 16.00 projektā „Krustkalni Apartments”