Jūrmala, Sky Garden

Asaru iela 53

                                                  

Apraksts:  „SKY GARDEN” ir dzīvojamo māju komplekss ar pilnībā izveidotu infrastruktūru – pilsēta pilsētā, un tas ir pirmais šāda veida projekts Jūrmalā, kura attīstītāji uzmanību pievērsuši visām būtiskākajām sadzīves vajadzībām, bez kuru apmierināšanas nav iedomājama mūsdienīga cilvēka ērta, komfortabla ikdienas dzīve, proti, veselīgas pārtikas iegāde, sadzīves pakalpojumi, skaistumkopšana, sports un relaksācija.

Nekustamā īpašuma Jūrmalā „SKY GARDEN” dzīvojamo ēku komplekss kopumā apvieno apmēram 300 dzīvokļus. Kompleksa pirmajā mājā Asaru prospektā 53 ietilpst 48 dzīvokļi. Mūsdienīgais daudzdzīvokļu nams ir ērta, moderna un mājīga celtne ar ergonomisku dzīvokļu plānojumu, pazemes autostāvvietu, kurā paredzēta vieta arī velosipēdu novietošanai, izbūvētu jumta dārzu un slēgtu pagalmu ar labiekārtotu bērnu rotaļlaukumu. Katrs dzīvoklis jaunajā projektā pie jūras ir īpašs.

Pirmā stāva dzīvokļiem ir sava terase, no kuras iespējams nokļūt ēkas teritorijā, neizmantojot centrālo ieeju, otrā stāva dzīvokļu priekšrocība – gaišs un plašs balkons, savukārt trešā stāva dzīvokļu īpašniekiem pieder katram savs jumta dārziņš, savs gabaliņš pludmales uz jumta.
Māju skaits: 1 Apdare: Pilnā
Stāvu skaits: 3 Projekts nodots: 2014.
Dzīvokļu skaits: 48 Kontaktpersona: Jana Sviridova
Dzīvokļu platība, m2: 73 - 195 Tālrunis: 22 311 093
Cena par m2, EUR: 2 500 - 3 000 Epasts: jana.sviridova@ober-haus.lv
Interneta lapa: www.skygarden.lv