Krustkalni Apartments

Jaunlazdu iela 14, Ķekavas pag.

                                              

Apraksts: Dzīvojamo māju komplekss ,,Krustkalni’’  atrodas blakus  mežaparka zonai, ceļa virzienā uz Baložiem, tikai 6 kilometrus no Rīgas centra. Līdz kompleksam var aizbraukt pa Dienvidu tiltu, kurš pāriet Ziepniekalna ielā un savienojas ar šoseju Rīga-Ķekava.  Unikālā ideja radot šo dzīvojamo māju kompleksu ,,Krustkalni’’ radās apvienojot pilsētas komfortu ar lauku klusumu un dabas tuvumu, kura dod iespēju pilnvērtīgai atpūtai kopā ar ģimeni. 
 Tas nav guļamrajons, bet drīzāk maza pilsētiņa ar sev raksturīgo šarmu- ērtai un  komfortablai dzīvošanai.
 Labiekārtotā 3,5 ha teritorijā ar zaļiem apstādījumiem, dīķiem, pastaigu celiņiem, rotaļu laukumiem bērniem un strūklaku  ir izvietotas mūsdienīgas vienpadsmit četrstāvu mājas.
 Māju būvniecībai tika izmantotas modernās tehnoloģijas, no videi draudzīgiem materiāliem. Katra māja ir aprīkota ar atsevišķu gāzes katlu, kā arī centralizētu ūdens apgādi un pilsētas kanalizāciju, ar savu pazemes un virszemes autostāvietu, kā arī noliktavām  mantu glabāšanai mājas cokolstāva.
 Māja atrodas Jaunlazdu  ielā 14, ir viena no pirmajām ēkām, kura ir gatava atvērt savas durvis potenciālajiem dzīvokļu īpašniekiem.
 Mājā ir uzstādīts lifts ,,Schindler’’, ieeja ar namruni.
28 divu līdz četru  istabu dzīvokļi ar kvalitatīvu  pilno apdari-  koka pakešu logi , augstas kvalitātes lamināta grīdas segums, sienas  krāsotas maigos pasteļtoņos.
 Katram dzīvoklim ir balkons, bet augšējos stāvos esošajiem dzīvokļiem plašas terases. Pie ieejas un virtuves zonā ir uzstādīts apgaismojums, kā arī  izveidota pieslēguma vieta gan televīzijai, gan internetam.
Vannas istabas ir aprīkotas ar apsildāmajām grīdām un santehniku ,,Gustavberg’’,  uzstādītu  pieslēguma vietu veļas mazgājamajai mašīnai , kā arī uzstādīdi ūdensskaitītāji .
Mājas apsaimniekošanas tikai 0.57 EUR/m2 mēn. 
 Uzsāc jaunu dzīvi Krustkalnos!
Māju skaits: 11 Apdare: Pilnā
Stāvu skaits: 4 Projekts pabeigts: 2008.gads
Dzīvokļu skaits: 308 Kontaktpersona: Tamāra Raine
Dzīvokļu platība, m2: 52 - 93 Tālrunis: 27 436 666
Cena par m2, EUR: 1 400 - 1 700 Epasts: realia@realia.lv
Interneta adrese: www.realia.lv