Projekts Saliena, Piņķi

Parka iela 2
Apraksts: Saliena – lieliski izplānots un projektēts PREMIUM segmenta dzīvojamais komplekss, kas paredzēts ērtai, skaistai un patīkamai dzīvei. Tas ir unikāls projekts ar lielisku ainavisko risinājumu un pilnībā nodrošinātu infrastruktūru. Salienas teritorija ir 455 ha, kas sevī ietver teritoriju ar dzīvojamo teritoriju un pasaules līmeņa golfa kompleksu, tāpat šeit pastāv lieliskas izglītības un atpūtas iespējas Salienas iedzīvotājiem, kā arī tiek plānots tirdzniecības parks.

Jaunais Salienas projekts – ērts komplekss ar mazstāvu dzīvokļa mājām, kas tiek pilnībā veidots un atbilst pasaulē izplatītajam Golf Estate konceptam, ar skaistu dabas apkārtni un plašu zaļo zonu. Papildus Salienas iedzīvotāji varēs izmantot atsevišķu piebraucamo ceļu līdz golfa laukumam, kā arī piekļuvi atpūtas zonām.
No dzīvokļiem, kurus ir projektējis atzītais arhitektu birojs Sarma Norde, paveras brīnišķīgs skats uz koptiem zālājiem, privātu parku ar strūklaku un bērnu laukumu. Lielie logi un plašie balkoni radīs vizuāli paplašinātu telpu, kas nojauc robežas starp dzīvokli un parku.

Katrs dzīvoklis ir rūpīgi izplānots līdz sīkākajām detaļām, ir ārkārtīgi energoefektīvs un sniedz ērtu, praktisku un pievilcīgu dzīves telpu tās iedzīvotājiem.
Māju skaits: 5 Projekts nodots: 2013
Stāvu skaits: 3 Kontaktpersona: Evita Čentoricka
Dzīvokļu platība, m2: 44 - 192 Tālrunis: 27 877 000
Cena par m2, EUR: no 1 300 Epasts:

sales@saliena.eu

Interneta adrese: www.saliena.eu