Projekts Saliena, Piņķi

Jūras iela

                                           

Apraksts:

Saliena – lieliski izplānots un projektēts PREMIUM segmenta dzīvojamais komplekss, kas paredzēts ērtai, skaistai un patīkamai dzīvei. Tas ir unikāls projekts ar lielisku ainavisko risinājumu un pilnībā nodrošinātu infrastruktūru. Salienas 455 ha lielā teritorijā ir izvietota dzīvojamā zona, vairāki parki, bērnu un sporta laukumi, pasaules līmeņa golfa komplekss, tāpat šeit atrodas starptautiskā skola un tiek plānots tirdzniecības parks.

Saliena piedāvā unikālu privātmāju konceptu – Ideālās mājas, kas mājas īpašniekam ļauj izvēlēties savas izsapņotās Ideālās mājas detaļas – zemes platību, izvietojumu, stāvu skaitu, plānojumu, apdari un papildkomplektācijas. Katras mājas plānojums ir rūpīgs un racionāls, kas jaunajiem saimniekiem ir maksimāli lietderīgs.
Saliena ir izcila dzīves telpa, kurā apvienots plašums, daba, klusums un drošība. Šī ir ļoti zaļa, nošķirta un mierīga vide, kas vienlaikus ir tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Starptautiskās lidostas „Rīga”, dažādiem lieliem iepirkšanās centriem, Jūrmalas zeltainajām pludmalēm un rosīgā Rīgas centra.

Māju skaits: 16 Apdare: pilnā PREMIUM
Stāvu skaits: 1 - 2 Projekts tiks nodots: 2016
Dzīvokļu skaits: - Kontaktpersona: Evita Čentoricka
Māju platība, m2: 178 - 304 Tālrunis: 27877000
Cena par m2, EUR: 1315 - 1 556 Epasts: sales@saliena.eu
Interneta adrese:    www.saliena.eu