Rīga, Brīvības Apartamenti

Brīvības iela 46

                                             

Apraksts: Jauns daudzdzīvokļu nams pašā Rīgas centrā, Brīvības ielā 46, Brīvības un Dzirnavu ielu krustojumā. Skaisto jūgendstila arhitektūras šedevru 1907. gadā veidojis izcilais arhitekts Konstantīns Pēkšēns, to raksturo Jūgendstila šarms, pilsētas izsmalcinātība un atturīga elegance. Ēka ir pilnībā atjaunota, harmoniski apvienojot skaisto ar funkcionālo. Oriģinālie interjera rotājumi un gleznojumi ir atjaunoti profesionālu arhitektu un dizaineru vadībā. Ēkas augsto māksliniecisko vērtību novērtējuši arī eksperti no UNESCO, iekļaujot to Pasaules kultūras mantojuma sarakstā.
2015. gadā atjaunotais nams kļuvis par Brīvības Apartamentiem, kurā saglabāts vēsturiskais šarms, apvienojumā ar modernajām tehnoloģijām un mūsdienu ērtībām. Namā ir 17 ekskluzīvi dzīvokļi , kuru iekārtošanai pieaicināti dizaina studija XCELSIOR un talantīgā dizainere Baiba Ripa. Katrs dzīvoklis veidots kā unikāls meistardarbs, saglabājot oriģinālās jūgendstila noskaņas apvienojumā ar mūsdienīgu interjeru.
Ēka atrodas vietā starp aktīvo pilsētas daļu, ar savu biznesa vidi – biroju un tirdzniecības centriem, bankām un dažādām iestādēm, un kluso centru – ar populārākajiem pilsētas restorāniem, jaukām kafejnīcām un skaistiem parkiem.
Māju skaits: 1 Adrese: Brīvības iela 46, centrs
Stāvu skaits: 6 Projekta pabeigšanas gads: 2016.gada marts
Dzīvokļu skaits: 17 Kontaktpersona: Inese Zaķīte
Dzīvokļa platība, m2: No 59,8 m2 līdz 179,5 m2 Tālrunis: +37122167887
Cena par m2, EUR: No 3065 EUR/m2 līdz 3680 EUR/m2 Epasts: inese.zakite@balsir.com
Interneta adrese: www.brivibasapartamenti.lv

 

ShadowShadowShadow

Padoms

Padoms
Mājokļa apdrošināšana Lai tavs izvēlētais mājoklis būtu pasargāts pret iespējamiem negadījumu riskiem un zaudējumiem, ir jāapdrošina gan nekustamais īpašums, gan, vēlams, arī iedzīve.

Kredīta refinansēšana
Kredīta refinansēšana Ja tev ir mājokļa kredīts citā bankā, piedāvājam kredītu refinansēt jeb pārnest uz Luminor banku.