Rīga, Centrus

Blaumaņa iela 20

                                                

Apraksts:

Centrus ir pilsēta pilsētā, kas nodrošina komfortablu dzīves telpu, augstvērtīgu vietu uzņēmējdarbībai un īpašu vietu atpūtai.

Centrus atrodas tajā Rīgas daļā, kurai pateicoties pilsēta reiz ieguva slavu un tika dēvēta par Mazo Parīzi. Kopš tiem laikiem Rīga ir mainījusies, bet aktīvā centra burvība un  īpašā vide  nav zudusi. Šeit satiekas un harmoniski saplūst divas pasaules bizness un atpūta.

Centrus tuvāko apkaimi ieskauj lielākā daļa no galvaspilsētas ievērojamākajām vēsturiskajām un modernākajām vietām un ēkām. Tikai dažu minūšu gājiena attālumā atrodas zaļais, strūklakām un pieminekļiem bagātais Vērmanes dārzs, Latvijas Nacionālā opera, Esplanāde, Brīvības piemineklis un Vecpilsēta – unikālā Rīgas daļa, kas iekļauta UNESCO Pasaules kultūrmantojuma sarakstā. Centrus tuvumā esošais klusais centrs īpaši izceļas un lepojas ar savu jūgendstila arhitektūru.

Projekta izstrādātājiem ir izdevies atrisināt pilsētas centram raksturīgo autostāvvietu trūkuma problēmu. Ēku iedzīvotāju ērtībām būs pieejama plaša divu līmeņu pazemes autostāvvieta. Moderni lifti nogādās Jūs no autostāvvietas līdz pat Jūsu dzīvokļa ārdurvīm.

Dzīvojamo ēku iemītniekiem tiks nodrošināta augstas kvalitātes ēku apsaimniekošana un 24/7 ērtību serviss. Tas mājas iedzīvotājiem sniegs palīdzību ikdienišķās sadzīves gaitās, kā arī palīdzēs risināt ārkārtas situācijas.

Māju skaits: 2 Apdare: Pilnā
Stāvu skaits: 7 Projekts nodots: 2016.gads
Dzīvokļu skaits: 84 Kontaktpersona: Rihards Safranovičs
Dzīvokļu platība, m2: 47 - 118 Tālrunis: 26 626 140
Cena par m2, EUR: no 3 320 Epasts: rihards@centrus.lv
Interneta adrese:     www.centrus.lv