Rīga, Club Central Residence

Baznīcas iela 18A


                                     

Apraksts:

Elegantā un mūsdienīgā Club Central Residence ēka atrodas Rīgas centrā, mazajā un klusajā Baznīcas ielā. Noslēpumainā un aktīvā Vecrīga, izsmalcinātais Klusais centrs ar skaistām jūgendstila pērlēm, labiekārtotie pilsētas parki, augstākās klases restorāni, jaunais tirdzniecības centrs Galleria Riga un visi ikdienā nepieciešamie pakalpojumi - viss atrodas tepat līdzās.

Pati Club Central Residence ēka ir mūsdienu arhitektūras un dizaina piemērs, kas apvieno labākās vēsturiskās apbūves tradīcijas un jaunākās pilsētu attīstības tendences pasaulē. Ēkas septiņos stāvos izvietoti tikai 20 dzīvokļi, platībā no 53.3 m2 līdz 118.4 m2, griestu augstums dzīvojamās platībās sasniedz 3 metrus, katrā dzīvoklī izvietotas divas vannas istabas, visos dzīvokļos ir augstas logu ailes, bet dzīvokļiem 6. un 7. stāvā - privātās terases. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari - ekoloģiskas koka grīdas, dizainera flīzes un tapetes, augstas kvalitātes santehnika. Ēkā ir iebūvēts kluss un elegants lifts, domofons ar sensora ekrānu un video novērošanas sistēma.

Ēkai ir nozīmīgs konceptuāls jauninājums Rīgā - pirmajā stāvā atrodas privāts klubs mājas iedzīvotājiem, kas ir Jūsu privātās telpas turpinājums, tam ir unikālais dizains, kas sevī apvieno klasiskā angļu kluba mājīgumu un ekstravagantus interjera elementus. Klubā var iekļūt tikai uzaicinātie viesi, šeit Jūs varat ieplānot biznesa tikšanos vai pasēdēt kopā ar draugiem. Tā ir Jūsu īpaša vieta. Club Central Residence - ideāla izvēle Jūsu jaunajām mājām!

*2015.gada septembrī Club Central Residence saņēma starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas (FIABCI) prestižo balvu „Baltic Prix d’Excellence” kā labākais jaunais projekts premium segmentā, kā arī Baltic Sotheby’s International Realty īpašo balvu kā gada labākais premium dzīvojamā nama projekts Latvijā.

Māju skaits: 1 Adrese: Baznīcas iela 18A, Rīga
Stāvu skaits: 7 Projekta pabeigšanas gads: 2015.g., septembra beigas
Dzīvokļu skaits: 20 Kontaktpersona: Līga Āboliņa
Dzīvokļa platība, m2: No 53.3 m2 līdz 118.4 m2 Tālrunis: +371 26551455
Cena par m2, EUR: No 3750 EUR/m2 līdz 4661 EUR/m2 Epasts: liga.abolina@balsir.com
Interneta adrese: www.centralresidence.eu/lv

 

 

ShadowShadowShadow

Padoms

Padoms
Mājokļa apdrošināšana Lai tavs izvēlētais mājoklis būtu pasargāts pret iespējamiem negadījumu riskiem un zaudējumiem, ir jāapdrošina gan nekustamais īpašums, gan, vēlams, arī iedzīve.

Kredīta refinansēšana
Kredīta refinansēšana Ja tev ir mājokļa kredīts citā bankā, piedāvājam kredītu refinansēt jeb pārnest uz Luminor banku.