Rīga, Trijādības 2a

Trijādības iela 2a

                                               

Apraksts: Jauna, septiņus stāvus augsta dzīvokļu ēka Pārdaugavā, Trijādības un Staraja Rusas ielas stūrī. Ēka ir projektēta pēc perimetrālas apbūves principiem ar iekšējo pagalmu. Mājas akcents ir tās stūris, kas veidots kā stiklots tornis, ar skata laukumu virs bēniņu stāva.

Ieeja jaunajā dzīvokļu ēkā, kā arī iebrauktuve mājas pagalmā no Staraja Rusas ielas puses. Ēkas pirmais līmenis paredzēts auto novietošanai. Otra ieeja no pagalma puses, un tieši tā kalpos vieglo automašīnu īpašniekiem, kas savu transportu turēs ēkas pirmā stāva līmenī. Tajā iespējams novietot 9 automašīnas.
Dzīvokļos grīdas no armatēta betona ar izlīdzinošo kārtu, sienas no reģipša, savukārt griesti – monolīts betona pārsegums. Dzīvojamās telpas izvietotas sākot no 2. stāva - projektā kopumā ir13 dzīvokļi. Katram dzīvoklim paredzētas ārtelpas - balkona vai terases veidā.

Dzīvokļu istabu skaits ir dažāds - dzīvokļi sākot no vienas līdz pat piecām istabām. Trīs dzīvokļi ir izveidoti divos līmeņos. Ēkas 7.stāvs ir veidots kā mansarda stāvs ar slīpajām jumta plaknēm. No 13. dzīvokļa 2. līmeņa paredzēta nokļūšana uz ēkas septītā stāva jumta horizontālo daļu. Griestu augstums 3m.

Ūdensapgāde, kanalizācija un lietus ūdens novadīšana ir nodrošināta, pieslēdzoties esošiem pilsētas tīkliem. Ēkas apkure paredzēta no esošas pilsētas siltumtrases, savukārt pirms pieslēgšanās ir veikta siltumtrases rekonstrukcija.
Māju skaits: 1 Apdare: Pelēkā un pilnā
Stāvu skaits: 7 Projekts nodots: 2007.
Dzīvokļu skaits: 13 Kontaktpersona: Daiga Maniķe
Dzīvokļu platība, m2: 43 - 188 Tālrunis: 28 232 009
Cena par m2, EUR: 1 510 - 2 500 Epasts: daiga.manike@ober-haus.lv
Interneta adrese: www.jaunieprojekti-oberhaus.lv