Rīga, Z-Towers

Daugavgrīvas iela 9

                                           

Apraksts:

Dzīvojamais komplekss Z-Towers atrodas Rīgā, Daugavas kreisajā krastā (Pārdaugavā) uzreiz aiz Vanšu tilta. Projekta izvietojums tiešām ir unikāls: Vecrīgā var nokļūt 5-10 minūtēs pastaigājoties, lidosta atrodas 10 minūšu braucienā, bet Latvijas pērle un Baltijas lielākā kūrortpilsēta Jūrmala – 20 minūšu braucienā ar automašīnu.
Daudzfunkcionālajā kompleksā būs 336 apartamenti platībā no 35 līdz 613 kvadrātmetriem ar premium klases iekšējo apdari un iebūvētu virtuvi. Pazemes stāvos paredzētas stāvvietas ap 700 automašīnām. Tāpat paredzētas A klases biroju telpas ar kopējo platību 10 000 kvadrātmetru.

Pa vidu torņus savienos podiums, kurā Z-Towers iemītniekiem un viesiem paredzēts 25 metrus garu peldbaseinu, kafejnīcas, apģērbu tīrītavas un citus pakalpojumus. Torņu fasādes izstrādājis pasaules slavens arhitekts Helmuts Jāns (Helmut Jahn), un tās ir unikālas ar to, ka stikla paketes, kas pildītas ar argona gāzi, tiek kārtotas, viena otru pārklājot, veidojot stilizētas ziedlapiņas ap apaļo torni. Logu izvietojums piedāvā svaiga gaisa un vēdināšanas iespējas katram apartamentam visos torņa stāvos. Kompleksa teritorijā darbosies arī starptautiskā skola, bērnudārzs un sporta laukums.

Z-Torņu adrese: Raņķa dambis 30

Ofisa adrese: Daugavgrīvas 7b-1

Māju skaits: 2 Apdare: Pilna/pelēka
Stāvu skaits: 30 Projekts tiks nodots: 2017.gada 4.ceturksnis
Dzīvokļu skaits: (197) Kontaktpersona:
Dzīvokļu platība, m2: 35 - 613 Tālrunis:
Cena par m2, EUR: Pēc pieprasījuma Epasts:
Interneta adrese:    www.ztowers.lv