Rīga

Kalnciema iela 95

                                               

Apraksts: Ober Haus Real Estate Latvia uzsāk dzīvokļu tirdzniecību jaunā daudzdzīvokļu ēku projektā, kas atrodas Pārdaugavā, ar labiekārtotu teritoriju, tikai 10 min brauciena attālumā no centra, un 30 min attālumā no Jūrmalas.
Daudzdzīvokļu ēku projekts sastāv no 5-stāvu un 3-stāvu ēkām. Kopumā pārdošanai tiek piedāvāti 47 divu līdz četru istabu dzīvokļi ar pelēko apdari, platībā no 54 līdz 120 kv.m. Daļa dzīvokļu ir aprīkoti ar balkoniem. 5.stāva dzīvokļos paredzēta iespēja ierīkot kamīnu. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar domofonu sistēmu.

Dzīvojamās ēkas konstrukcija ir veidota no dzelzsbetona un fiboblokiem, kā arī ēkas būvniecībā izmantoti kvalitatīvi siltumizolācijas materiāli.

Mājas centrā izvietota kāpņu telpa ar virsgaismu, liftu un skaistu ūdenskritumu. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu. Katram dzīvoklim ir paredzēta viena vieta pazemes autostāvvietā. Iebrauktuve teritorijā no Kalnciema ielas. Labi attīstīta infrastruktūra: bērnudārzi, skolas, veikali, sabiedriskā transporta pieturas. Netālu atrodas tirdzniecības centrs "Spice".
Māju skaits: 1 Apdare: Pelēkā
Stāvu skaits: 5 Projekts nodots: 2007.
Dzīvokļu skaits: 47 Kontaktpersona: Mārtiņš Ķīvītis
Dzīvokļu platība, m2: 54 - 120 Tālrunis: 28 232 000
Cena par m2, EUR: 1 510 - 2 500 Epasts: martins.kivitis@ober-haus.lv
Interneta adrese: www.jaunieprojekti-oberhaus.lv