Rīga

Putnu iela 31


                                     

Apraksts:

Sešstāvu māja ar 60 skaistiem divu un trīs istabu dzīvokļiem. Katram dzīvoklim ir plašs balkons vai liela terase pirmā stāva dzīvokļiem. Iedzīvotāju ērtībām pagrabā ierīkotas individuālas noliktavas telpas. Mājas apkārtne veidota ar domu, lai aktīvā un funkcionālā zona ar virszemes stāvvietām un piebraucamo ceļu būtu nodalīta no atpūtas un rotaļu zonas. Tā ierīkota uzkalniņā mājas dienvidu pusē.

Ērtu satiksmi ar pilsētas centru un citiem kaimiņu rajoniem nodrošina leģendārais 10. tramvajs, vairākas autobusu un trolejbusu līnijas. Dienas laikā ar auto pilsētas centrā iespējams nokļūt 10-15 minūšu laikā.

Līdz Uzvaras parkam ar tramvaju var nokļūt  10 minūtēs.  Ziepniekkalnā iespējams apmeklēt trīs sporta klubus, kā arī karatē un džudo klubu. Atpūtai un dažādībai var apmeklēt kinoteātri “Multikino” vai izmēģināt citas lielveikala “Riga Plaza” izklaides iespējas.

Tuvumā ir pieejami vairāki bērnu dārzi, pamatskolas un vidusskolas gan ar latviešu, gan krievu mācību valodu.
Tuvumā atrodas gan vairāki mazi pārtikas veikali, gan populārie lielveikali, kā arī viens no lielākajiem Rīgas iepirkšanās centriem “Riga Plaza”.

Māju skaits: 1 Adrese: Putnu iela 31, Ziepniekkalns, Rīga
Stāvu skaits: 6 Projekta pabeigšanas gads: 2015.g., novembris
Dzīvokļu skaits: 60 Kontaktpersona: Elīna Dūda
Dzīvokļa platība, m2: No 57.9 m2 līdz 70.3 kv.m. Tālrunis: +371 28695500
Cena par m2, EUR: No 1350 EUR/m2 līdz 1365 EUR/m2 Epasts: elina.duda@ncc.lv
Interneta adrese: http://www.ncc.lv  

 

ShadowShadowShadow

Padoms

Padoms
Mājokļa apdrošināšana Lai tavs izvēlētais mājoklis būtu pasargāts pret iespējamiem negadījumu riskiem un zaudējumiem, ir jāapdrošina gan nekustamais īpašums, gan, vēlams, arī iedzīve.

Kredīta refinansēšana Ja tev ir mājokļa kredīts citā bankā, piedāvājam kredītu refinansēt jeb pārnest uz Nordea banku.