Ieguldījumi

Nordea ekspertu komandai ir plaša pieredze, zināšanas un prasmes, kas palīdzēs tev ceļā uz labklājību. Nordea piedāvā dažādus ieguldījumu produktus, kurus pareizi kombinējot, iegūsi tieši sev piemērotāko ieguldījumu portfeli, ar atbilstošu riska līmeni un potenciālo ienesīgumu:


Turklāt šobrīd Nordea piedāvā īpašas likmes termiņnoguldījumiem:

Pakalpojums Likme depozītam EUR* Likme depozītam USD**
Termiņnoguldījums 0.4% 0.7%
Termiņnoguldījums + ieguldījumi vismaz 25% apmērā no kopējās summas 0.6 % 1.0%
Termiņnoguldījums + ieguldījumi vismaz 50% apmērā no kopējās summas 1.0% 1.5%


*Piedāvājums termiņnoguldījumiem EUR valūtā:
Piedāvājums ir spēkā privātpersonām ar noguldījuma termiņu: 13 mēneši. Maksimālā kopējā termiņnoguldījumu summa vienai personai, uz kuru attiecas paaugstināta procentu likme, ir EUR 50 000. Termiņnoguldījumam tiek piemērota likme 0,6%  apmērā, ja persona iegādājas kādu no Nordea ieguldījumu produktiem (Indeksam piesaistītas obligācijas, Ieguldījumu fondi, Pensiju 3.līmenis vai Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana) vismaz 25% apmērā no kopējas noguldījuma summas. Termiņnoguldījumam tiek piemērota likme 1.0%  apmērā, ja persona iegādājas kādu no Nordea ieguldījumu produktiem (Indeksam piesaistītas obligācijas, Ieguldījumu fondi, Pensiju 3.līmenis vai Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana) vismaz 50% apmērā no kopējas noguldījuma summas.

** Piedāvājums termiņnoguldījumiem USD valūtā:
Piedāvājums ir spēkā privātpersonām ar noguldījuma termiņu: 13 mēneši. Termiņnoguldījumam tiek piemērota likme 1%  apmērā, ja persona iegādājas kādu no Nordea ieguldījumu produktiem (Indeksam piesaistītas obligācijas, Ieguldījumu fondi, Pensiju 3.līmenis vai Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana) vismaz 25% apmērā no kopējas noguldījuma summas. Termiņnoguldījumam tiek piemērota likme 1,5%  apmērā, ja persona iegādājas kādu no Nordea ieguldījumu produktiem (Indeksam piesaistītas obligācijas, Ieguldījumu fondi, Pensiju 3.līmenis vai Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana) vismaz 50% apmērā no kopējas noguldījuma summas.

Lūdzam ņemt vērā, ka augstāk aprakstītais piedāvājums par paaugstinātu termiņnoguldījuma likmi ir spēkā tikai iegādājoties kādu no ieguldījumu produktiem, ja vien šis ieguldījumu produkts ir klientam piemērots saskaņā ar Bankas izvērtējumu, kas balstīts un klienta anketā sniegto informāciju. Tāpat vēršam jūsu uzmanību uz to, ka ar ieguldījumu produktiem ir saistīti zināmi riski. Piemēram, ieguldījumu produkti bez pamatsummas garantijas klientam var radīt zaudējumus, kas pārsniedz ieguvumu, ko klients gūst saņemot paaugstinātu termiņnoguldījuma procentu likmi. Dažos gadījumos, atkarībā no ieguldījumu produkta, termiņnoguldījums ar zemāku piemērojamo procentu likmi var būt finansiāli izdevīgāks par ieguldījuma produktu, kam papildus tiek noguldīts termiņnoguldījums ar paaugstinātu procentu likmi.  

Tomēr, lai tu labāk spētu orientēties ieguldījumu pasaulē, aicinām pieteikties Online konsultācijai ar Nordea ieguldījumu ekspertiem! Tā ir lieliska iespēja gan esošajiem, gan jaunajiem Nordea klientiem iegūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par ieguldījumiem, atrodoties savās mājās, laukos vai birojā. Turklāt Nordea Online konsultācijas pieejamas arī pēc darba laika – līdz pat plkst. 20.00.Noskaties video, lai uzzinātu, kāpēc mainīgajai situācijai finanšu tirgos nevajadzētu tevi atturēt no ieguldījumu veikšanas.

Tiešsaistes seminārs: Nekustamais īpašums un citi investīciju risinājumi

Lai stiprinātu zināšanas par ieguldījumu iespējām, šī gada 24. janvārī aicinājām Jūs pievienoties Nordea tiešsaistes semināram ”Nekustamais īpašums un citi investīciju risinājumi”.

Semināra laikā ar vērtīgiem padomiem dalījās Nordea bankas ieguldījumu eksperte Anželika Dobrovoļska, savukārt eksperts nekustamo īpašumu jomā Edgars Indrāns analizēja, kādos gadījumos nekustamais īpašums var būt laba investīcija.

Semināra prezentācija ir pieejama šeit.


 

Tiešsaistes semināra prezentācijas vadītāji:

 

 

                                        

Nordea Ieguldījumu konsultāciju un                                    Nordea bankas Sadarbības vadītājs
risinājumu nodaļas vadītāja Baltijas valstīs                         ar nekustamo īpašumu darījumiem
Anželika Dobrovoļska                                                       Edgars Indrāns


Nordea grupā strādā vairāk nekā 580 aktīvu pārvaldīšanas ekspertu, no tiem 160 specializējušies tieši ieguldījumu jautājumos. Izvēlies Nordea par savu ieguldījumu partneri un izmanto Nordea ekspertu pieredzi un zināšanas savā labā!

 

Ja vēlies vairot savu turīgumu un ļaut savai naudai pelnīt, tad Nordea var piedāvāt dažādus izdevīgus risinājumus. Lai palielinātu savu kapitālu, ar termiņnoguldījumu vien nepietiks un papildus būs jāizvēlas arī citi ilgtermiņa ieguldījumu produkti.

Uzzini, kādus ilgtermiņa ieguldījumus vari izvēlēties Nordea!

Plašas iespējas uzkrāt un ieguldīt
Ieguldījumi stabilas peļņas cienītājiem. Iespējas riskēt, lai nopelnītu vairāk. Mūsdienīga alternatīva klasiskajiem depozītiem.
Drošākais ieguldījums finanšu instrumentos
Indeksam piesaistītās obligācijas ir mūsdienīga izvēle klasisko depozītu vietā.
ShadowShadowShadow

Padoms

Padoms
Iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošana uzkrājumiem un ieguldījumiem
Saskaņā ar Latvijas valsts likumu "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" peļņa no uzkrājumiem un investīcijām tiek aplikta ar samazinātu ienākumu nodokli. Uzzini, kā iedzīvotāju ienākuma nodoklis tiek piemērots katram no uzkrājumu veidiem.

 

 

 

Fondi fokusā


Mēneša aktuālākie fondi – vērtīgs papildinājums citiem ieguldījumu portfeļa produktiem.


Uzzināt vairāk