Ieguldījumi

Bankas ekspertu komandai ir plaša pieredze, zināšanas un prasmes, kas palīdzēs tev ceļā uz labklājību. Banka piedāvā dažādus ieguldījumu produktus, kurus pareizi kombinējot, iegūsi tieši sev piemērotāko ieguldījumu portfeli, ar atbilstošu riska līmeni un potenciālo ienesīgumu:

 

Tomēr, lai tu labāk spētu orientēties ieguldījumu pasaulē, aicinām pieteikties Online konsultācijai ar Luminor ieguldījumu ekspertiem! Tā ir lieliska iespēja gan esošajiem, gan jaunajiem bankas klientiem iegūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par ieguldījumiem, atrodoties savās mājās, laukos vai birojā. Turklāt Online konsultācijas pieejamas arī pēc darba laika – līdz pat plkst. 20.00.Ja vēlies vairot savu turīgumu un ļaut savai naudai pelnīt, tad banka var piedāvāt dažādus izdevīgus risinājumus. Lai palielinātu savu kapitālu, ar termiņnoguldījumu vien nepietiks un papildus būs jāizvēlas arī citi ilgtermiņa ieguldījumu produkti.

Uzzini, kādus ilgtermiņa ieguldījumus vari izvēlēties Luminor bankā!

Plašas iespējas uzkrāt un ieguldīt
Ieguldījumi stabilas peļņas cienītājiem. Iespējas riskēt, lai nopelnītu vairāk. Mūsdienīga alternatīva klasiskajiem depozītiem.
Drošākais ieguldījums finanšu instrumentos
Indeksam piesaistītās obligācijas ir mūsdienīga izvēle klasisko depozītu vietā.
ShadowShadowShadow

Padoms

Padoms
Iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošana uzkrājumiem un ieguldījumiem
Saskaņā ar Latvijas valsts likumu "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" peļņa no uzkrājumiem un investīcijām tiek aplikta ar samazinātu ienākumu nodokli. Uzzini, kā iedzīvotāju ienākuma nodoklis tiek piemērots katram no uzkrājumu veidiem.

 

 

 

Fondi fokusā


Mēneša aktuālākie fondi – vērtīgs papildinājums citiem ieguldījumu portfeļa produktiem.


Uzzināt vairāk