Kāpēc noguldīt Luminor bankā?

Veidojot uzkrājumus vai noguldot Luminor bankā, tu iegūsti būtiskas priekšrocības.

Tavi uzkrājumi atrodas drošākajā bankā Latvijā. To apliecina starptautisko kredītreitingu aģentūru Moody's un Standard &Poor 's rādītāji un finanšu žurnāla Global Finance gadskārtējais vērtējums. Bankas ilgtermiņa kredītreitingus skatīt šeit.

Bankas piedāvātie uzkrājumu veidošanas instrumenti ir drošākais tavu brīvo naudas līdzekļu pārvaldības veids. Noguldījumi ir aizsargāti ar Depozītu aizsardzības shēmu 100 000 EUR apmērā, ko garantē Zviedrijas valsts. Vairāk par Zviedrijas valsts Depozītu aizsardzības shēmu skatīt šeit, kā arī Zviedrijas Valsts parādzīmju biroja mājas lapā.

Izvēloties kādu no uzkrājumu vai noguldījumu veidiem, tev ir iespēja paaugstināt savu klienta statusu bankā saskaņā ar Klientu programmas noteikumiem. Klienta statuss tiek noteikts, pamatojoties uz tavu uzkrājumu un ieguldījumu apjomu, ienākumiem, kas tiek maksāti Luminor bankas kontā un izmantoto Bankas produktu skaitu. Piemēram, ja, tev ir Standarta klienta statuss, veicot ieguldījumus, tavs finanšu darījumu apjoms Bankā palielinās un tev ir iespēja iegūt Zelta klienta statusu. Zelta klienta statuss nodrošina augstākas peļņas procentu likmes noguldījumiem. Vairāk par Klientu statusu uzzini šeit.