E-maksājumi un identifikācija

Izmanto Nordea elektroniskās identifikācijas kodus, lai autorizētos Nordea internetbankā un arī bankas sadarbības partneru portālos. Norēķini par dažādiem pirkumiem un pakalpojumiem internetā ir vienkārši, ērti un neprasa daudz laika.

Par pirkumiem un pakalpojumiem bankas sadarbības partneru mājas lapās tev ir ērta iespēja norēķināties, izmantojot identifikācijas kodus, ko lieto, lai autorizētos Nordea internetbankā.

Izvēlies Nordea banku kā apmaksas veidu. Ievadi attiecīgos elektroniskās identifikācijas kodus. Sistēma automātiski  piedāvās apstiprināt rēķinu ar taviem rekvizītiem un maksājuma summu.

E-pakalpojumu identifikācijas kodus  vari izmantot, lai autorizētos dažādos portālos, piemēram, www.latvija.lv , www.eriga.lv, www.latvenergo.lv, www.lattelecom.lv, www.if.lv.

 

Vispārīgie noteikumi pakalpojumiem, kas pieejami ar elektroniskās identifikācijas kodiem
ShadowShadowShadow

Padoms

Ērtas autorizēšanās iespējas
Ērtas autorizēšanās iespējas Nordea internetbankas lietotājam ir pieejamas ērtas un ātras autorizēšanās iespējas darījumiem internetbankā un telefoniski Nordea Kontaktu centrā.

Kā ērti piekļūt uzņēmuma internetbankai
Kā ērti piekļūt uzņēmuma internetbankai Izmantojot privātpersonas lietotāja numuru un elektroniskās identifikācijas kodus, var lietot arī uzņēmuma internetbanku.