Online konsultācija

Kādi ir tavi ieguvumi no Online konsultācijas?

 • Banka ir tur, kur atrodies Tu, jo vietu konsultācijai vari izvēlēties pats.
 • Netērē laiku, nākot uz Klientu apkalpošanas centru un gaidot rindā.
 • Plāno savu dienaskārtību atbilstoši savām vēlmēm, nevis bankas darba laikam, jo konsultācija ir pieejama arī ārpus ierastā darba laika.
 • Iepriekš vienojies ar konsultantu par sarunas tēmu, - konsultants veiks priekšdarbus un tava saruna būs īsāka.


Kas ir Online konsultācija?

Online konsultācija ir elastīgs veids bankas operāciju veikšanai no jebkuras vietas – mājām, biroja vai lauku mājas.
Viss, kas Tev ir nepieciešams – dators, planšetdators vai viedtālrunis un interneta savienojums, kā arī iespēja pieslēgties Nordea internetbankai.

Online konsultācijas laikā iespējams apspriest jebkurus ar Tavām finansēm saistītus jautājumus, piemēram, noguldījumus, investīcijas, maksājumu kartes, patēriņa kredītus un ar apdrošināšanu saistītus jautājumus. Pārrunājot savas bankas operācijas pa tālruni vai, izmantojot datora austiņas ar mikrofonu, vienlaikus uz Tava datora ekrāna tiks rādīti atbilstošie materiāli un aprēķini.

Konsultācijas ir pieejamas darba dienās laika posmā starp 09:00 – 20:00.

Online konsultācijas laiku iespējams rezervēt, zvanot Nordea Kontaktu centram 24/7 pa tālruni 67 096 096 vai aizpildot elektronisko pieteikuma formu. Nordea Zelta klienti konsultācijas laiku var rezervēt arī individuāli vienojoties ar savu Privāto finanšu konsultantu.

Jums ir iespēja piedalīties Online konsultācijā pat ja neesat Nordea klients. Pēc tam, kad būsiet vienojušies par tikšanās laiku, konsultants Jums nosūtīs ielūgumu uz tikšanos, kas iekļaus arī tikšanās saiti. Pirms tikšanās, lūdzu pārliecinieties, ka Jums ir iespējams atvērt tikšanās saiti.

 

 

Rezervē konsultācijas laiku

 • Online konsultācijas laiku iespējams rezervēt, zvanot Nordea Kontaktu centram 24/7 pa tālruni 67 096 096 vai aizpildot elektronisko pieteikuma formu. Nordea Zelta klienti konsultācijas laiku var rezervēt arī individuāli vienojoties ar savu Privāto finanšu konsultantu.
 • Jums ir iespēja piedalīties Online konsultācijā pat ja neesat Nordea klients. Pēc tam, kad būsiet vienojušies par tikšanās laiku, konsultants Jums nosūtīs ielūgumu uz tikšanos, kas iekļaus arī tikšanās saiti. Pirms tikšanās, lūdzu pārliecinieties, ka Jums ir iespējams atvērt tikšanās saiti.


Pievienojies Online konsultācijai

 • Pievienojies Online konsultācijai, noklikšķinot uz konsultācijas saites savā internetbankas kontā (neatkarīgi no tā vai saziņai izmantosi telefonu vai datora austiņas ar mikrofonu) sadaļā Sarakste.
 • Ja Tu izmanto iPad/iPhone, akceptē aplikācijas lejupielādi, lai pievienotos Online konsultācijai.
 • Gaidi konsultācijas sākumu.

 

 

Rezervē konsultācijas laiku
 • Online konsultācijas laiku iespējams rezervēt, zvanot Nordea Kontaktu centram 24/7 pa tālruni 67 096 096.
 • Online konsultācijas apstiprinājumu saņemsi e-pastā.


Sagatavojies Online konsultācijai

 • E-pastā izlasi uzaicinājumu uz konsultāciju un darba kārtību.
 • Pārliecinies par datora saderību.


Konsultācijas sākums

 • Atver sev adresēto e-pastu par Online tikšanos.
 • Ja tikšanās laikā nevarēsi izmantot datora austiņas ar mikrofonu, vēstulē atradīsi telefona numuru un piekļuves kodu, lai varētu sazināties ar savu finanšu konsultantu, izmantojot telefonu.


Pievienojies Online konsultācijai

 • Pievienojies Online konsultācijai, noklikšķinot uz konsultācijas saites savā e-pastā (neatkarīgi no tā vai saziņai izmantosi telefonu vai datora austiņas ar mikrofonu).
 • Ja izmanto datoru, e-pasts pāries uz Lync Web App lapu – gaidi tās aktivizāciju.
 • Ieraksti savu vārdu un noklikšķini uz Pievienoties konsultācijai.
 • Ja izmanto iPad ierīci vai Windows planšetdatoru, pirms pievienošanās konsultācijai savā mobilajā ierīcē, instalē Lync 2013.
 • Gaidi konsultācijas sākumu.


Online konsultācijai iespējams izmantot iPad ierīci vai Windows planšetdatoru, ja tam ir Wifi savienojums un iPad ierīcē vai Windows planšetdatorā ir instalēts Lync 2013. 

Tehniskā informācija Online konsultācijai

Lai Online konsultācija darbotos, izmanto kādu no zemāk norādītajām operētājsistēmām un pārlūkiem.

Online konsultācijas darbības pārbaude

Iesakām pirms Online konsultācijas pārbaudīt, vai Tavs izmantotais pārlūks vai operētājsistēma atbalsta tikšanos tiešsaistē.

Lai piedalītos Online konsultācijā izmantojot iPad vai iPhone, Tev ir nepieciešama Pexip aplikācija. Ja Tev nav Pexip aplikācija, tad pēc saites atvēršanas tikšanās ielūgumā, Tu tiksi pārvirzīts uz “App store”, lai lejupielādētu aplikāciju.

Pamācības Pexip aplikcijas lejupielādēšanai un lietošanai atrodamas šeit:


Mobilo ierīču izmantošana konsultācija

Ja izmanto iPad/iPhone ierīces un Tev nav Pexip aplikācija, tad pēc Online tikšanās saites aktivizēšanas savā Internetbankā Tu tiksi novirzīts uz “App Store”, lai lejupielādētu aplikāciju. Taču Tev ir iespēja to izdarīt jau pirms tam:

 • iPad / iPhone – “App Store” meklē “Pexip”. Lejupielādē aplikāciju!


Kādus interneta pārlūkus un Operētājsistēmas var izmantot?Interneta pārlūku specifikācija:

 • Google Chrome versija 27 vai vēlāka
 • Mozilla Firefox versija 38 vai vēlāka
 • Opera versija 23 vai vēlāka
 • Microsoft Internet Explorer Versija 10 vai vēlāka (nepieciešams Flash Player versija 11 vai vēlāka, ActiveX plug-in un nevar būt izmantota Compatibility View)
 • Microsoft Edge versija 20.10240 vai vēlāka (nepieciešams Flash Player versija 11 vai vēlāka,  ActiveX plug-in un nevar būt izmantota Compatibility View)
 • Apple Safari versija 6 vai vēlāka (tikai Mac OS X) (nepieciešams Flash Player versija 11 vai vēlāka plug-in)


Operētājsistēmu (OS) specifikācija:

 • Microsoft Windows versija 7 vai vēlāka
 • Mac OS X versija 10.7 vai vēlāk
 • Ubuntu Linux

 

 

Tehniskā informācija Online konsultācijai

Lai Online konsultācija darbotos, izmanto kādu no zemāk norādītajām operētājsistēmām un pārlūkiem. Nordea iesaka izmantot Internet Explorer.

Mobilo ierīču izmantošana konsultācija

Online konsultācijai iespējams izmantot iPad ierīci vai Windows planšetdatoru, ja tam ir Wifi savienojums un iPad ierīcē vai Windows planšetdatorā ir instalēts Lync 2013. Pirms Online konsultācijas instalējiet Lync 2013. Šobrīd Online konsultācijā nav iespējams piedalīties ar planšetdatoru, kuram ir Android operētājsistēma.

Online konsultācijas darbības pārbaude

Ja izmanto pārlūku vai operētājsistēmu, kas nav šeit minēta, iesakām pirms Online konsultācijas pārbaudīt, vai tavs izmantotais pārlūks vai operētājsistēma atbalsta tikšanos tiešsaistē.

Lapā zem saites būs jāaktivizē papildus funkcija, jāieraksta savs vārds un jāpievienojas konsultācijai.

Kā pievienoties?

Instrukcijas
Operētājsistēma Pārlūks / Aplikācija
Windows 10 Windows Edge
Windows 8 Internet Explorer
Chrome
Firefox
Lync aplikācija
Windows 7 Internet Explorer
Chrome
Firefox
Mac OS X Safari
Chrome
Firefox
iPad Lync aplikācija
iPhone Lync aplikācija

 

*Tu vari izmantot iPad vai Windows planšetdatoru Online konsultācijai, ja jums ir wifi pieslēgums (connection) un jums ir instalēts Skype for Business tavā iPad vai Windows planšetdatorā.

 
ShadowShadowShadow

Padoms

Ērtas autorizēšanās iespējas
Ērtas autorizēšanās iespējas Luminor internetbankas lietotājam ir pieejamas ērtas un ātras autorizēšanās iespējas darījumiem internetbankā un telefoniski Luminor Kontaktu centrā.

 

Kā ērti piekļūt uzņēmuma internetbankai
Kā ērti piekļūt uzņēmuma internetbankai Izmantojot privātpersonas lietotāja numuru un elektroniskās identifikācijas kodus, var lietot arī uzņēmuma internetbanku.