Karte bērnam

Norēķinu karte bērnam padarīs ērtākus tavas ģimenes norēķinus. Piesaisti karti bērnam kā papildu karti savam kontam Nordea bankā vai atver kontu bērnam un piesaisti tam norēķinu karti.

Bērna kartei var noteikt diennakts limitu, sākot ar 1 EUR.

Informācija par darījumiem ar papildu karti, kas piesaistīta tavam kontam, būs pieejama tavā konta pārskatā Nordea internetbankā.

Ieguvumi

  • Konta atvēršana bērnam ir bez maksas.
  • Darījumu pārskats pieejams vecāku internetbankā.
  • Bērna kartei iespējams noteikt diennakts limitu.
  • Bērna kartei var izveidot brīvo dizainu, izvēloties unikālu attēlu. Vairāk skatīt sadaļā Brīvā dizaina karte.


Noformē tavam kontam piesaistītu karti bērnam, aizpildot pieteikuma formu:

  • Nordea internetbankas sadaļā Kartes - Pasūtīt papildu karti. Norādi kontu, kuram karte tiks piesaistīta.
  • Sadaļā  Pieteikumi – Pieteikums norēķinu kartei.  norādi kā kartes lietotāju „Cits” un ievadi nepieciešamo informāciju.
  • Jebkurā Nordea Klientu apkalpošanas centrā.


Pasūti bērna norēķinu kontam piesaistītu karti, aizpildot pieteikuma formu:

Nocacījumi kartes noformēšanai:

Bērnam, kurš sasniedzis 6 gadu vecumu - var noformēt Maestro norēķinu karti, kas piesaistīta tavam norēķinu kontam.  Nosaki bērnam pieejamo līdzekļu diennakts limitu, piemēram, 10 EUR apmērā. Informācija par darījumiem, kas veikti ar bērna karti, būs pieejama tavā konta pārskatā internetbankā.

Bērnam no 12 gadu vecuma - pieejama jebkura Nordea MasterCard kredītkarte. Ar to iespējams veikt visus darījumus, ko nodrošina Nordea kredītkartes. Tas ir īpaši noderīgi, ja bērns plāno ceļot vai mācīties ārzemēs. Kredītkarte tiek piesaistīta vecāku kredītkartes kontam.

Lai sekotu līdzi bērna tēriņiem, MasterCard kredītkarti iespējams piesaistīt vecāku internetbankai. Nosaki bērnam pieejamo līdzekļu diennakts kredītlimitu, piemēram, 10 EUR apmērā. Līdz ar to tev būs iespēja atsevišķā pārskatā aplūkot ar bērna kredītkarti veiktos darījumus un iztērēto kredītlimitu.

Ja jaunietim, sākot no 16 gadu vecuma - savi finanšu līdzekļi, piemēram, viņš sācis strādāt un saņem algu, viņš var pats uz sava vārda atvērt kontu, pieteikties Maestro norēķinu kartei, veikt maksājumus un veidot uzkrājumus. Informāciju par tēriņiem ar karti un konta atlikumu viņš var apskatīt  internetbankā. Līdz ar to jaunietim ir iespēja sekot līdzi izdevumiem un mācīties patstāvīgi plānot savas finanses.