Punktu krājkonts

Norēķināties ar Nordea kredītkartēm ir ērti, patīkami un arī izdevīgi. 

Nordea Punktu krājkontā tu vari sakrāt punktus par veiktajiem pirkumiem ar kredītkarti. Sakrātos punktus apmaini pret dāvanu kartēm. Dodies uz www.punktukrajkonts.lv


Par Nordea Punktu krājkontu

Nordea Punktu krājkontam ir piesaistīta Nordea Credit, Nordea Gold un Nordea Platinum kredītkarte.

Nordea Punktu krājkonts atalgo tevi par ikdienas tēriņiem. Par katru pirkumu ar Nordea kredītkarti virs 7 EUR  tu papildini savu krājkontu ar noteiktu punktu skaitu. Punkti tiek piešķirti par pirkumiem internetā, tirdzniecības vietās Latvijā un ārzemēs, kā arī par priekšapmaksas kartes iegādi bankomātos.

Par katru pirkumu 7 EUR vai 10 USD vērtībā tu saņem 1,5 punktus.

Ja  tavam kontam ir piesaistītas papildu kredītkartes, tad arī to lietotāji saņem punktus par veiktajiem pirkumiem. Punkti uzkrājas tavā Punktu krājkontā.

 

Sakrātie punkti

Informāciju par  sakrātajiem punktiem skatīt internetbankas sadaļā Kartes. Pie katra ar kredītkarti apmaksātā pirkuma, kurš ir lielāks vai vienāds ar 7 EUR vai 10 USD ir norādīts saņemto punktu skaits. Iepērkoties dzimšanas dienā, punkti par pirkumiem tiek piešķirti dubultā.

Visi kalendārajā mēnesī uzkrātie punkti ir pieejami apmaiņai pret dāvanu kartēm, sākot no nākamā mēneša 1. datuma. Punkti jāizmanto 2 gadu laikā. Pēc šī termiņa beigām neizmantotie punkti tiek dzēsti.

Sakrātos punktus apmaini pret dažādām dāvanu kartēm www.punktukrajkonts.lv.