Nordea īpašais piedāvājums 

Ir patīkami saņemt algas pielikumu vai prēmiju, vai atrast sen aizmirstu naudas zīmi ziemas jakas kabatā. Šādi tu jutīsies katra mēneša beigās, jo, uzsākot skaitīt savus ienākumus uz Nordea, tu papildus iegūsi 5% no sava konta atlikuma.

Kopā ar kādu no Nordea kredītkartēm tu saņemsi arī tādas patīkamas priekšrocības kā bezmaksas pirkumu un ceļojumu apdrošināšanu, atlaides un īpašus piedāvājumus pie mūsu sadarbības partneriem, dāvanas par sakrātajiem punktiem par pirkumiem.

Nosacījumi, lai saņemtu 5% no norēķinu konta atlikuma*:


Tā piemēram, ja visu mēnesi (31 dienu) tavs norēķinu konta atlikums darba dienas beigās ir vismaz 2000 eiro, tad mēneša pēdējā darba dienā tev ir iespēja saņemt 7,75 eiro (uzkrāto procentu apmērs 8.61 eiro, no kura atņemts nodoklis 10% jeb 0.86 eiro).

*Piedāvājums ir spēkā, piesakoties  līdz 15.09.2017.,  ja privātpersona uzsāk saņemt regulārus ienākumus (algu) Nordea kontā (ienākumi netika saņemti Nordea kontā līdz vienošanās parakstīšanai) un piesakās jebkurai  Nordea kredītkartei, parakstot vienošanos ar Nordea banku par īpašā piedāvājuma saņemšanu. Līdz 30.12.2017. Nordea maksā 5% gadā par klienta viena norēķinu konta atlikumu, kas nepārsniedz EUR 2000,00 (ja konta atlikums pārsniedz EUR 2000,00, par atlikumu virs EUR 2000,00 procenti netiek maksāti). Regulāro ikmēneša ienākumu minimālajam apmēram ir jābūt vismaz EUR 300,00. Procenti tiek aprēķināti par katras darba dienas beigās kontā esošo naudas līdzekļu atlikumu līdz EUR 2000,00. Procentu aprēķinam par konta atlikumu dienā, kas nav darba diena, tiek izmantots iepriekšējās darba dienas beigās esošais konta atlikums. Aprēķinātie procenti tiek pārskaitīti uz klienta norēķinu kontu katra kalendārā mēneša pēdējā darba dienā. To aprēķināšana un izmaksa tiek pārtraukta, ja klients nepilda noslēgtās vienošanās noteikumus (pārtrauc Nordea kontā saņemt ienākumus un/vai tiek slēgta attiecīgā kredītkarte).
Detalizēta informācija par īpašās vienošanās nosacījumiem pieejama Nordea klientu apkalpošanas centros vai zvanot pa tālr.67 096 096.
Īpašais piedāvājums neattiecas uz Nordea Bank AB Latvijas filiāles, SIA "Nordea Finance Latvia", IPAS “Nordea Pensions Latvia”, AS “Nordea Latvijas atklātais pensiju fonds” darbiniekiem.
Izvēloties kredītlimitu Nordea banka aicina aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu.