Kādēļ izvēlēties Nordea

  • Laikraksta The Financial Times izdevums The Banker ir atzinis Nordea par  labāko banku Rietumeiropā 2012. gadā. Nordea ir pirmā Ziemeļvalstu banka, kas ieguvusi šo apbalvojumu lielāko Eiropas banku konkurencē.
  • Žurnāla Global Finance pasaules 50 drošāko banku sarakstā Nordea atzīta par pasaulē 24. drošāko banku 2012. gadā., Tas ir augstākais rādītājs starp mūsu reģiona bankām  Drošāko banku saraksts tiek veidots, balstoties uz 500 pasaules lielāko banku ilgtermiņa kredītreitinga rādītājiem – Moody’s, Standard & Poor’s un Fitch – un banku kopējiem aktīviem. Vairāk skatīt šeit.
  • Nordea ir lielākā finanšu grupa Skandināvijas un Baltijas valstu reģionā, kas apkalpo vairāk nekā 11 miljonus klientu Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Dānijā, Polijā un Baltijas valstīs. Pēc tirgus kapitalizācijas rādītājiem Nordea ir viena no trim vērtīgākajām Eiropas bankām.
  • Starptautiskās reitingu aģentūras ir  novērtējušas Nordea ar augstiem kredītreitingiem, kuru nākotnes attīstības prognozes ir stabilas. Informāciju par aktuālajiem reitingiem skatīt šeit. 
  • Nordea Ilgtspējas indeksā 2013 iegūst Zeltu un atkārtoti saņem atzinību „Ģimenei draudzīgs komersants”, ko piešķir tiem darba devējiem, kuru darbības politika un pakalpojumi ir draudzīgi bērniem un ģimenēm. Ilgtspējas indeksa novērtējumā Nordea piedalās ceturto reizi, iepriekš iegūstot bronzas un divas sudraba kategorijas. Vairāk par Ilgtspējas indeksu šeit.