Laipni lūdzam!

Laipni lūdzam jaunajā Nordea.lv

Lai turpmāk tu varētu vēl ērtāk un vieglāk sameklēt nepieciešamo informāciju mūsu mājas lapā, esam to saturiski un funkcionāli pilnveidojuši. Visa būtiskākā informācija turpmāk lapā būs pieejama „viena klikšķa attālumā”. Jauno mājas lapas dizainu un struktūru veidojām, ņemot vērā pētījumus par to, kā klienti meklē informāciju internetā, kā arī aktuālākās mājas lapu attīstības tendences pasaulē.


Ērta piekļuve internetbankai

Lai piekļūtu internetbankai, izmanto oranžo ikonu „Atslēga” lapas augšējā, labajā stūrī. Internetbankas ikona un saite uz to visā lapā  vienmēr atradīsies vienuviet – augšā, labajā stūrī. Līdz ar to tev ir vajadzīgs tikai viens klikšķis, lai ērti pieslēgtos privātpersonu vai uzņēmumu internetbankai no jebkuras sadaļas mājas lapā.

Bankas kontaktinformācija

Kontaktinformāciju, apzīmētu ar zaļām ikonām, redzēsi lapas labajā pusē – tālruni, Skype, bankomātu un klientu apkalpošanas centru karti, atsauksmju veidlapu. Tālrunis un e-pasts vienmēr būs redzams arī lapas pašā apakšā, lai kurā lapas sadaļā tu atrastos.


Biežāk nepieciešamais – pirmajā lapā

Informācija, kuru mūsu klienti meklē visbiežāk (kontakti, bankomāti, valūtas kursi, cenrādis u. c.), ir ērti pieejama jau pirmajā lapā. Ikonas palīdz orientēties un ātri atrasts nepieciešamo „pogu”, lai ar vienu klikšķi atvērtu vēlamo informāciju.Pakalpojumi un padomi – viena klikšķa attālumā

Jaunajā, znirstošajā izvēlnē, kas atrodas lapas augšējā daļā, atradīsi saites uz pakalpojumiem, padomiem, dokumentiem, pieteikumu formām. Viens klikšķis un tu vari iegūt informāciju, piemēram, par Nordea bankas maksājumu kartēm, vai arī pavisam konkrēti – par Nordea Zelta karti.


Vienkārša struktūra, pārskatāma informācija

Informācija par katru bankas pakalpojumu mājas lapā ir viegli pārskatāma. Teksti ir veidoti tā, lai tu ātri uzzinātu svarīgāko par pakalpojumu un tā priekšrocībām, un to, kā pieteikties šim pakalpojumam. Augšējā izvēlne ļauj ērtāk pārskatīt visu informāciju vienā logā.

Pakalpojumu sadaļās ir pieejami ne vien apraksti par pakalpojumu un tā priekšrocībām, bet arī cenrādis, noteikumi un noderīgi padomi, kā bankas pakalpojumus lietot ērtāk un izdevīgāk.Jaunā Nordea.lv uzņēmumiem

Izvēlne „Uzņēmumiem” aizvedīs tevi uz sadaļu, kurā pieejama informācija par Nordea pakalpojumiem uzņēmumiem, kā arī saites uz dokumentiem, pieteikumu formām veidlapām un biežāk meklēto informāciju juridiskajām personām. Īpaši lielajiem uzņēmumiem domātie pakalpojumi atrodas sadaļā „Uzņēmumiem”, „Naudas līdzekļu pārvalde”.


Par Nordea

Sadaļā „Par Nordea” ir plašāka informācija par mūsu banku un komandu – par mūsu vērtībām, sasniegumiem, korporatīvo sociālo atbildību, sponsorēšanu. Šeit publicēsim jaunākās preses relīzes, ekonomikas apskatus un komentārus. „Par Nordea” jāielūkojas arī tiem, kuri vēlas strādāt pie mums – darba un prakses vietu sludinājumi būs atrodami tieši šeit!


Lapas karte

Ja nevari atrast sev nepieciešamo informāciju horizontālajā izvēlnē lapas augšā, tev palīdzēs lapas karte, kas atrodas lapas lejas daļā, kreisajā pusē – tā ir pieejama, lai kurā sadaļā tu atrastos.


 

Priecāsimies par atsauksmēm un ieteikumiem!

Priecāsimies saņemt atsauksmes un ieteikumus, lai jauno mājas lapu kopīgi pilnveidotu un padarītu vēl ērtāku tavai lietošanai.

Savu atsauksmi sūti: newweb@nordea.com