Ieguldījumi

Ar investīcijām ir tāpat, kā ar sportošanu – grūtākais ir uzsākt. Lai sāktu investēt, nav nepieciešamas lielas summas - arī 50 eiro mēnesī jau ir labs sākums. Ir viegli parūpēties par savu nākotni, ja to sāk darīt jau tagad.  Aizpildi Nordea jauno finanšu veselības testu, novērtē savu finanšu situāciju un saņem padomus, kā to pilnveidot! 

Nordea ekspertu komandai ir plaša pieredze, zināšanas un prasmes, kas palīdzēs tev ceļā uz labklājību. Nordea piedāvā dažādus ieguldījumu produktus, kurus pareizi kombinējot, iegūsi tieši sev piemērotāko ieguldījumu portfeli, ar atbilstošu riska līmeni un potenciālo ienesīgumu:


Tomēr, lai tu labāk spētu orientēties ieguldījumu pasaulē, aicinām pieteikties Online konsultācijai ar Nordea ieguldījumu ekspertiem! Tā ir lieliska iespēja gan esošajiem, gan jaunajiem Nordea klientiem iegūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par ieguldījumiem, atrodoties savās mājās, laukos vai birojā. Turklāt Nordea Online konsultācijas pieejamas arī pēc darba laika – līdz pat plkst. 20.00.Noskaties video, lai uzzinātu, kāpēc mainīgajai situācijai finanšu tirgos nevajadzētu tevi atturēt no ieguldījumu veikšanas.

Ieguldīt var ikviens!

Noskaties trīs tematisko tīmekļsemināru jeb vebināru ierakstus un iegūsti pamatzināšanas no Nordea ieguldījumu ekspertiem par to, kāpēc, kā un kur ieguldīt savus brīvos naudas līdzekļus, lai vairotu savu turīgumu.

Paplašini savas zināšanas ieguldījumu jautājumos un esi gatavs ieguldīt:

Kāpēc ieguldīt savus brīvos līdzekļus?
Kā pareizāk veikt ieguldījumus?
Kur visizdevīgāk ieguldīt savus naudas līdzekļus?

Tiešsaistes semināru prezentācijas vada:

 

 

                                                  

Nordea Ieguldījumu risinājumu nodaļas vadītāja             Nordea bankas ieguldījumu eksperte
Baltijas valstīs Anželika Dobrovoļska                            Anna Vjaksa

Nordea grupā strādā vairāk nekā 580 aktīvu pārvaldīšanas ekspertu, no tiem 160 specializējušies tieši ieguldījumu jautājumos. Izvēlies Nordea par savu ieguldījumu partneri un izmanto Nordea ekspertu pieredzi un zināšanas savā labā!

 

Ja vēlies vairot savu turīgumu un ļaut savai naudai pelnīt, tad Nordea var piedāvāt dažādus izdevīgus risinājumus. Lai palielinātu savu kapitālu, ar termiņnoguldījumu vien nepietiks un papildus būs jāizvēlas arī citi ilgtermiņa ieguldījumu produkti.

Uzzini, kādus ilgtermiņa ieguldījumus vari izvēlēties Nordea!

Plašas iespējas uzkrāt un ieguldīt
Ieguldījumi stabilas peļņas cienītājiem. Iespējas riskēt, lai nopelnītu vairāk. Mūsdienīga alternatīva klasiskajiem depozītiem.
Drošākais ieguldījums finanšu instrumentos
Indeksam piesaistītās obligācijas ir mūsdienīga izvēle klasisko depozītu vietā.
ShadowShadowShadow

Padoms

Padoms
Iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošana uzkrājumiem un ieguldījumiem
Saskaņā ar Latvijas valsts likumu "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" peļņa no uzkrājumiem un investīcijām tiek aplikta ar samazinātu ienākumu nodokli. Uzzini, kā iedzīvotāju ienākuma nodoklis tiek piemērots katram no uzkrājumu veidiem.

 

 

 

Fondi fokusā


Mēneša aktuālākie fondi – vērtīgs papildinājums citiem ieguldījumu portfeļa produktiem.


Uzzināt vairāk