Ieguldījumi

Ja vēlies vairot savu turīgumu ilgtermiņā, iespējams, esi saskāries ar jautājumiem, kādus investīciju produktus izvēlēties, kad un kur labāk ieguldīt.


Nordea ekspertu komandai ir ilgstoša pieredze, plašas zināšanas un prasmes, kas palīdzēs izveidot tieši tev piemērotāko ieguldījumu portfeli un investēt pasaules tirgos, tādējādi vairojot savus līdzekļus. Paplašini savu ieguldījumu redzesloku!

Nordea piedāvā vairākus ieguldījumu produktus, kurus pareizi kombinējot, varēsi iegūt tieši sev piemērotāko ieguldījumu portfeli, ar atbilstošu riska līmeni un potenciālo ienesīgumu:


Tomēr, lai tu labāk spētu orientēties ieguldījumu pasaulē, aicinām pieteikties uz attālināto konsultāciju ar Nordea ieguldījumu ekspertiem. Tā ir iespēja gan esošajiem, gan jaunajiem Nordea klientiem iegūt atbildes uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem par ieguldījumiem arī atrodoties savās mājās, laukos vai birojā. Turklāt attālinātās konsultācijas pieejamas arī pēc ierastā darba laika – līdz pat plkst. 20.00.Noskaties video, lai uzzinātu, kāpēc mainīgajai situācijai finanšu tirgos nevajadzētu tevi atturēt no ieguldījumu veikšanas.

Ieguldīt var ikviens!

Noskaties trīs tematisko tīmekļsemināru jeb vebināru ierakstus un iegūsti pamatzināšanas no Nordea ieguldījumu ekspertiem par to, kāpēc, kā un kur ieguldīt savus brīvos naudas līdzekļus, lai vairotu savu turīgumu.

Paplašini savas zināšanas ieguldījumu jautājumos un esi gatavs ieguldīt:

Kāpēc ieguldīt savus brīvos līdzekļus?
Kā pareizāk veikt ieguldījumus?
Kur visizdevīgāk ieguldīt savus naudas līdzekļus?

Tiešsaistes semināru prezentācijas vada:

 

 

                                                  

Nordea Ieguldījumu risinājumu nodaļas vadītāja             Nordea bankas ieguldījumu eksperte
Baltijas valstīs Anželika Dobrovoļska                            Anna Vjaksa

Nordea grupā strādā vairāk nekā 580 aktīvu pārvaldīšanas ekspertu, no tiem 160 specializējušies tieši ieguldījumu jautājumos. Izvēlies Nordea par savu ieguldījumu partneri un izmanto Nordea ekspertu pieredzi un zināšanas savā labā!

 

Ja vēlies vairot savu turīgumu un ļaut savai naudai pelnīt, tad Nordea var piedāvāt dažādus izdevīgus risinājumus. Lai palielinātu savu kapitālu, ar termiņnoguldījumu vien nepietiks un papildus būs jāizvēlas arī citi ilgtermiņa ieguldījumu produkti.

Uzzini, kādus ilgtermiņa ieguldījumus vari izvēlēties Nordea!

Plašas iespējas uzkrāt un ieguldīt
Ieguldījumi stabilas peļņas cienītājiem. Iespējas riskēt, lai nopelnītu vairāk. Mūsdienīga alternatīva klasiskajiem depozītiem.
Drošākais ieguldījums finanšu instrumentos
Indeksam piesaistītās obligācijas ir mūsdienīga izvēle klasisko depozītu vietā.
ShadowShadowShadow

Padoms

Padoms
Iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošana uzkrājumiem un ieguldījumiem
Saskaņā ar Latvijas valsts likumu "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" peļņa no uzkrājumiem un investīcijām tiek aplikta ar samazinātu ienākumu nodokli. Uzzini, kā iedzīvotāju ienākuma nodoklis tiek piemērots katram no uzkrājumu veidiem.

 

 

 

Fondi fokusā


Mēneša aktuālākie fondi – vērtīgs papildinājums citiem ieguldījumu portfeļa produktiem.


Uzzināt vairāk