Ieguldījumi

Ar investīcijām ir tāpat, kā ar sportošanu – grūtākais ir uzsākt. Lai sāktu investēt, nav nepieciešamas lielas summas - arī 50 eiro mēnesī jau ir labs sākums. Ir viegli parūpēties par savu nākotni, ja to sāk darīt jau tagad.  Aizpildi Nordea jauno finanšu veselības testu, novērtē savu finanšu situāciju un saņem padomus, kā to pilnveidot! 

Nordea ekspertu komandai ir plaša pieredze, zināšanas un prasmes, kas palīdzēs tev ceļā uz labklājību. Nordea piedāvā dažādus ieguldījumu produktus, kurus pareizi kombinējot, iegūsi tieši sev piemērotāko ieguldījumu portfeli, ar atbilstošu riska līmeni un potenciālo ienesīgumu:


Turklāt šobrīd Nordea piedāvā īpašas likmes termiņnoguldījumiem:

Pakalpojums Likme depozītam EUR* Likme depozītam USD**
Termiņnoguldījums 0.3% 0.6%
Termiņnoguldījums + ieguldījumi vismaz 25% apmērā no termiņnoguldījuma summas 0.6 % 1.0%
Termiņnoguldījums + ieguldījumi vismaz 50% apmērā no termiņnoguldījuma summas 1.0% 1.5%


*Piedāvājums termiņnoguldījumiem EUR valūtā:
Piedāvājums ir spēkā privātpersonām, ja noguldījums tiek veikts līdz 31.01.2017. ar noguldījuma termiņu: 13 mēneši. Maksimālā kopējā termiņnoguldījumu summa vienai personai ir EUR 50 000. Termiņnoguldījumam tiek piemērota likme 0,6%  apmērā, ja persona iegādājas kādu no Nordea ieguldījumu produktiem (Indeksam piesaistītas obligācijas, Ieguldījumu fondi, Pensiju 3.līmenis vai Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana).

** Piedāvājums termiņnoguldījumiem USD valūtā:
Piedāvājums ir spēkā privātpersonām, ja noguldījums tiek veikts līdz 31.01.2017. ar noguldījuma termiņu: 13 mēneši. Termiņnoguldījumam tiek piemērota likme 1%  apmērā, ja persona iegādājas kādu no Nordea ieguldījumu produktiem (Indeksam piesaistītas obligācijas, Ieguldījumu fondi, Pensiju 3.līmenis vai Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana) vismaz 25% apmērā no kopējas noguldījuma summas. Termiņnoguldījumam tiek piemērota likme 1,5%  apmērā, ja persona iegādājas kādu no Nordea ieguldījumu produktiem (Indeksam piesaistītas obligācijas, Ieguldījumu fondi, Pensiju 3.līmenis vai Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana) vismaz 50% apmērā no kopējas noguldījuma summas.


Tomēr, lai tu labāk spētu orientēties ieguldījumu pasaulē, aicinām pieteikties Online konsultācijai ar Nordea ieguldījumu ekspertiem! Tā ir lieliska iespēja gan esošajiem, gan jaunajiem Nordea klientiem iegūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par ieguldījumiem, atrodoties savās mājās, laukos vai birojā. Turklāt Nordea Online konsultācijas pieejamas arī pēc darba laika – līdz pat plkst. 20.00.Noskaties video, lai uzzinātu, kāpēc mainīgajai situācijai finanšu tirgos nevajadzētu tevi atturēt no ieguldījumu veikšanas.

Tiešsaistes seminārs: Nekustamais īpašums un citi investīciju risinājumi

Lai stiprinātu zināšanas par ieguldījumu iespējām un palīdzētu izvēlēties piemērotāko un šajā brīdī visienesīgāko ieguldījumu produktu, Nordea banka aicina pievienoties tiešsaistes semināram
9. decembrī pulksten 11.00, reģistrējoties šeit.

Ar vērtīgiem padomiem ieguldījumu jomā dalīsies Nordea Ieguldījumu konsultāciju un risinājumu nodaļas vadītāja Baltijas valstīs Anželika Dobrovoļska, savukārt papildus par ieguldījumu iespējām nekustamā īpašuma tirgū stāstīs bankas Sadarbības vadītājs ar nekustamo īpašumu darījumiem Edgars Indrāns.

Semināra laikā:

  • aplūkosim esošās un ieguldījumu iespējas nākotnē, iepazīstināsim ar galvenajām ieguldītāju kļūdām un kā no tām izvairīties;
  • dalīsimies padomos, kā veiksmīgi ieguldīt ilgtermiņā;
  • stāstīsim, kā psiholoģija ietekmē ieguldīšanu;
  • apspriedīsim, kā politika un citi globāli notikumi ietekmē ieguldījumus.
     

 Apskatot ieguldījumu iespējas nekustamo īpašumu jomā, uzzināsi:

  • par ieguldījumiem nekustamajā īpašumā;
  • ar kādām problēmām var nākties sastapties, izīrējot nekustamo īpašumu.

Tiešsaistes semināru prezentācijas vada:

 

 

                                        

Nordea Ieguldījumu risinājumu nodaļas vadītāja               Nordea bankas Sadarbības vadītājs 
Baltijas valstīs Anželika Dobrovoļska                              ar nekustamo īpašumu darījumiem
                                                                                           Edgars Indrāns


Nordea grupā strādā vairāk nekā 580 aktīvu pārvaldīšanas ekspertu, no tiem 160 specializējušies tieši ieguldījumu jautājumos. Izvēlies Nordea par savu ieguldījumu partneri un izmanto Nordea ekspertu pieredzi un zināšanas savā labā!

 

Ja vēlies vairot savu turīgumu un ļaut savai naudai pelnīt, tad Nordea var piedāvāt dažādus izdevīgus risinājumus. Lai palielinātu savu kapitālu, ar termiņnoguldījumu vien nepietiks un papildus būs jāizvēlas arī citi ilgtermiņa ieguldījumu produkti.

Uzzini, kādus ilgtermiņa ieguldījumus vari izvēlēties Nordea!

Plašas iespējas uzkrāt un ieguldīt
Ieguldījumi stabilas peļņas cienītājiem. Iespējas riskēt, lai nopelnītu vairāk. Mūsdienīga alternatīva klasiskajiem depozītiem.
Drošākais ieguldījums finanšu instrumentos
Indeksam piesaistītās obligācijas ir mūsdienīga izvēle klasisko depozītu vietā.
ShadowShadowShadow

Padoms

Padoms
Iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošana uzkrājumiem un ieguldījumiem
Saskaņā ar Latvijas valsts likumu "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" peļņa no uzkrājumiem un investīcijām tiek aplikta ar samazinātu ienākumu nodokli. Uzzini, kā iedzīvotāju ienākuma nodoklis tiek piemērots katram no uzkrājumu veidiem.

 

 

 

Fondi fokusā


Mēneša aktuālākie fondi – vērtīgs papildinājums citiem ieguldījumu portfeļa produktiem.


Uzzināt vairāk