Online konsultācija

Kādi ir tavi ieguvumi no Online konsultācijas?

 • Banka ir tur, kur atrodies Tu, jo vietu konsultācijai vari izvēlēties pats.
 • Netērē laiku, nākot uz Klientu apkalpošanas centru un gaidot rindā.
 • Plāno savu dienaskārtību atbilstoši savām vēlmēm, nevis bankas darba laikam, jo konsultācija ir pieejama arī ārpus ierastā darba laika.
 • Iepriekš vienojies ar konsultantu par sarunas tēmu, - konsultants veiks priekšdarbus un tava saruna būs īsāka.


Kas ir Online konsultācija?

Online konsultācija ir elastīgs veids bankas operāciju veikšanai no jebkuras vietas – mājām, biroja vai lauku mājas. Viss, kas tev ir nepieciešams – dators, interneta savienojums, telefons un Nordea internetbankas kodu karte.

Online konsultācijas laikā iespējams apspriest jebkurus ar tavām finansēm saistītus jautājumus, piemēram, noguldījumus, investīcijas, maksājumu kartes, patēriņa kredītus un ar apdrošināšanu saistītus jautājumus. Pārrunājot savas bankas operācijas pa tālruni vai, izmantojot datora austiņas ar mikrofonu, vienlaikus uz tava datora ekrāna tiks rādīti atbilstošie materiāli un aprēķini.

Online konsultācijas laiku iespējams rezervēt, zvanot Nordea Kontaktu centram 24/7 pa tālruni 67 096 096. Nordea Zelta klienti konsultācijas laiku var rezervēt arī individuāli vienojoties ar savu Privāto finanšu konsultantu.

 

Rezervē konsultācijas laiku

 • Online konsultācijas laiku iespējams rezervēt, zvanot Nordea Kontaktu centram 24/7 pa tālruni 67 096 096. Nordea Zelta klienti konsultācijas laiku var rezervēt arī individuāli vienojoties ar savu Privāto finanšu konsultantu.
 • Online konsultācijas apstiprinājumu saņemsi Internetbankas sadaļā Sarakste.


Sagatavojies Online konsultācijai

 • Pieslēdzies Nordea Internetbankai.
 • Internetbankas sadaļā Sarakste izlasi uzaicinājumu uz konsultāciju un darba kārtību.
 • Pārliecinies par datora saderību atbilstoši internetbankas norādēm.


Konsultācijas sākums

 • Internetbankas sadaļā Sarakste atver tev adresēto ziņojumu par Online konsultāciju.
 • Ja tikšanās laikā nevarēsi izmantot datora austiņas ar mikrofonu, vēstulē atradīsi telefona numuru un piekļuves kodu, lai varētu sazināties ar savu finanšu konsultantu, izmantojot telefonu.


Pievienojies Online konsultācijai

 • Pievienojies Online konsultācijai, noklikšķinot uz konsultācijas saites savā internetbankas kontā (neatkarīgi no tā vai saziņai izmantosi telefonu vai datora austiņas ar mikrofonu).
 • Ja izmanto datoru, internetbanka pāries uz Lync Web App lapu – gaidi tās aktivizāciju.
 • Ieraksti savu vārdu un noklikšķini uz Pievienoties konsultācijai.
 • Ja izmanto iPad ierīci vai Windows planšetdatoru, pirms pievienošanās konsultācijai savā mobilajā ierīcē, instalē Lync 2013.
 • Gaidi konsultācijas sākumu.


Online konsultācijai iespējams izmantot iPad ierīci vai Windows planšetdatoru, ja tam ir Wifi savienojums un iPad ierīcē vai Windows planšetdatorā ir instalēts Lync 2013. 

Tehniskā informācija Online konsultācijai

Lai Online konsultācija darbotos, izmanto kādu no zemāk norādītajām operētājsistēmām un pārlūkiem. Nordea iesaka izmantot Internet Explorer.

Mobilo ierīču izmantošana konsultācija

Online konsultācijai iespējams izmantot iPad ierīci vai Windows planšetdatoru, ja tam ir Wifi savienojums un iPad ierīcē vai Windows planšetdatorā ir instalēts Lync 2013. Pirms Online konsultācijas instalējiet Lync 2013. Šobrīd Online konsultācijā nav iespējams piedalīties ar planšetdatoru, kuram ir Android operētājsistēma.

Online konsultācijas darbības pārbaude

Ja izmanto pārlūku vai operētājsistēmu, kas nav šeit minēta, iesakām pirms Online konsultācijas pārbaudīt, vai tavs izmantotais pārlūks vai operētājsistēma atbalsta tikšanos tiešsaistē.

Lapā zem saites būs jāaktivizē papildus funkcija, jāieraksta savs vārds un jāpievienojas konsultācijai.

Kā pievienoties?

Instrukcijas
Operētājsistēma Pārlūks / Aplikācija
Windows 10 Windows Edge
Windows 8 Internet Explorer
Chrome
Firefox
Lync aplikācija
Windows 7 Internet Explorer
Chrome
Firefox
Mac OS X Safari
Chrome
Firefox
iPad Lync aplikācija
iPhone Lync aplikācija

 

*Tu vari izmantot iPad vai Windows planšetdatoru Online konsultācijai, ja jums ir wifi pieslēgums (connection) un jums ir instalēts Skype for Business tavā iPad vai Windows planšetdatorā.

ShadowShadowShadow

Padoms

Kodu karte un tās maiņa
Kodu karte un tās maiņa Nordea internetbankas lietotājam tiek piešķirta elektroniskās identifikācijas kodu karte darījumiem internetbankā un telefoniski Nordea kontaktu centrā.

Kā ērti piekļūt uzņēmuma internetbankai
Kā ērti piekļūt uzņēmuma internetbankai Izmantojot privātpersonas lietotāja numuru un elektroniskās identifikācijas kodus, var lietot arī uzņēmuma internetbanku.