Priekšrocības uzņēmumu darbiniekiem

 
Darbinieki ir lielākā uzņēmuma vērtība. Nordea banka piedāvā risinājumus uzņēmumiem, lai veicinātu viņu darbinieku motivāciju un stiprinātu lojalitāti. Atkarībā no darba devēja ieguldījuma sadarbībā ar Nordea banku, darbiniekiem ir iespēja saņemt individuāli izstrādātus piedāvājumus un dažādas priekšrocības.
 
Pakalpojumi:

 
 • Cenrādis

  Atkarībā no uzņēmuma ieguldījuma sadarbībā ar Nordea, uzņēmuma darbiniekiem ir iespēja saņemt individuālu cenrādi bankas ikdienas pakalpojumiem.
   
 • Uzņēmuma brīvā dizaina kartes

  Uzņēmumam ir iespēja radīt unikāla dizaina norēķinu kartes darbiniekiem – šī iespēja vienlaicīgi būs gan reklāma, gan stiprinās darbinieku lojalitāti.
   
 • Apmaksātas darbinieku norēķinu kartes vai kredītkartes

  Rūpējoties par darbinieku labklājību, Nordea piedāvā algas kartes apmaksāt uzņēmumam. Šī iespēja tiek nodrošināta arī kredītkartēm.Sazinies ar sava darba devēja Sadarbības vadītāju Nordea bankā, lai uzzinātu vairāk!

Ieguvumi:
 
 • Attālināta pieteikšanās bankas pakalpojumiem

  Speciāli izstrādāta platforma nodrošina iespēju bankas pakalpojumiem pieteikties attālinātā veidā – piemēram, atvērt kontu vai pieslēgt internetbanku.

 • Atbalsts finanšu jautājumos

  Lai nodrošinātu vislabāko servisu, katram uzņēmumam un tā darbiniekiem Nordea bankā ir sava kontaktpersona – Sadarbības vadītājs, kas nodrošina atbalstu dažādos finanšu jautājumos.

 • Centralizēta dokumentu apstrāde

  Nordea nodrošina kolektīvu datu apstrādi, piemēram, kredītkaršu pieteikšanu, izgatavošanu un izsniegšanu uzņēmumam maksimāli īsā laika posmā. 

 • Ātrāks lēmumu pieņemšanas process

  Iedziļinoties uzņēmuma darbības specifikā un izzinot darbinieku vajadzības, Nordea nodrošina ātrāku un ērtāku  pakalpojumu saņemšanas kārtību.

 • Karšu izsniegšana

  Darbinieku ērtībām Nordea nodrošina iespēju saņemt norēķinu karti uzņēmumā vai arī tās izsūtīšanu pa pastu uz darbinieka mājām.


Sazinies ar sava darba devēja Sadarbības vadītāju Nordea bankā, lai uzzinātu vairāk!

Lai motivētu uzņēmuma labākos speciālistus un pateiktos ilggadējiem darbiniekiem, Nordea piedāvā kopīgi izstrādāt motivācijas programmu uzņēmuma darbiniekiem:

 • Darbinieka lojalitātes veicināšana
 • Nodokļu atvieglojumi darba devējam
 • Sociāli atbildīgs darba devējs.

 

Pensiju 3.līmenis

Salīdzinājumā ar citām darbiniekiem piedāvātajām priekšrocībām, darba devējam īpaši izdevīgi ir veikt iemaksas pensiju 3. līmenī.  Veidojot iemaksas pensiju fondā uzņēmums ne tikai piesaista un motivē darbiniekus, bet arī papildus nodrošina finansiālo stabilitāti tiem sasniedzot pensionēšanās vecumu. Uzkrājot pensiju 3.līmenī uzņēmuma vadība varēs brīvi izvēlēties iemaksu biežumu un apjomu, darbiniekus, par kuriem veikt iemaksas, kā arī ekonomēt uzņēmuma līdzekļus, izmantojot valstī noteiktos nodokļu atvieglojumus. Pensiju 3. līmenis ir universāls un ilgtermiņa motivācijas līdzeklis.
 

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana ir dzīvības apdrošināšana un uzkrājuma veidošana vienlaikus. Dzīvības apdrošināšanu uzņēmums var izmantot kā vidējā termiņa motivācijas līdzekli (piem. pieci gadi) atsevišķiem darbiniekiem vai darbinieku grupām, veicot regulārās iemaksas noteiktajā apjomā. Veidojot uzkrājumu darbiniekiem dzīvības apdrošināšanā ir iespējams izmantot valstī noteiktos nodokļu atvieglojumus.


Sazinies ar sava darba devēja Sadarbības vadītāju Nordea bankā, lai uzzinātu vairāk!

Nordea piedāvā ne tikai plašu pakalpojumu klāstu, bet arī bezmaksas izglītojošus seminārus, kurus vada profesionāli finanšu treneri par šādām tēmām:

 • Uzkrājumi un investīcijas
 • Personīgo līdzekļu pārvaldīšana
 • Uzkrājumi un kredīti
 • Finanšu tirgus apskats


Ja vēlies vienoties par lekcijām savā uzņēmumā, sazinies ar Nordea finanšu treneriem, uzzini vairāk šeit.