Kāpēc ieguldīt Nordea bankā

Veidojot uzkrājumus vai noguldot Nordea bankā, tu iegūsti būtiskas priekšrocības.
  • Tavi uzkrājumi atrodas drošākajā bankā Latvijā. To apliecina starptautisko kredītreitingu aģentūru Moody's un Standard &Poor 's rādītāji un finanšu žurnāla Global Finance gadskārtējais vērtējums.
  • Nordea piedāvātie uzkrājumu veidošanas instrumenti ir drošākais tavu brīvo naudas līdzekļu pārvaldības veids. Bankas ilgtermiņa kredītreitingus skatīt www.nordea.com
  • Noguldījumi ir aizsargāti ar Depozītu aizsardzības shēmu 100 000 EUR apmērā, ko garantē Somijas valsts. Vairāk par Somijas valsts Depozītu aizsardzības shēmu skatīt  šeit. 
  • Izvēloties kādu no uzkrājumu vai noguldījumu veidiem, tev ir iespēja paaugstināt savu klienta statusu bankā saskaņā ar Klientu programmas un Jauniešu programmas vispārīgajiem noteikumiem.

Piemēram, tev ir Sudraba klienta statuss. Veicot ieguldījumus,  tavs finanšu darījumu apjoms Nordea bankā palielinās. Kredītu un uzkrājumu summai sasniedzot 30 000 LVL vai ekvivalentu citā valūtā, tu iegūsi Zelta klienta statusu un augstākas peļņas procentu likmes noguldījumiem.

  • Ērta iespēja pirkt, pārdot, mainīt fondus un veikt citus darījumus ar investīciju fondiem, Skatīt internetbankas sadaļā Uzkrājumi un investīcijas.