Fondu priekšrocības

Fondu fondi ir lieliska ieguldījumu iespēja, ja tev nav lielas pieredzes ieguldījuma fondu izvēlē, kā arī nav laika pastāvīgi sekot finanšu tirgus notikumiem. Nordea fondu fondi piedāvā jau sagatavotu fondu portfeli un ieguldījumu stratēģiju, lai atvieglotu tavas darbības investīciju pasaulē.

Priekšrocības

Diversifikācija


Lai samazinātu ieguldījumu risku, tiek ievērots klasiskais fondu fondu diversifikācijas princips – fondu līdzekļi tiek izvietoti citos fondos.


Profesionāla pārvaldība

Iegādājoties Nordea fondu fondu daļas, tu uztici savus līdzekļus investīciju profesionāļiem – cilvēkiem ar pieredzi un zināšanām par finanšu tirgiem. Bez fondu fondiem šāda veida pakalpojums būtu pieejams tikai ar ievērojamām minimālām iemaksām (100 000 EUR un vairāk). Izvēloties fondu fondus, tev nav jābūt miljonāram, lai tavu naudu uzņemtos pārvaldīt profesionāļi.  
 

Sagatavots ieguldījumu portfelis

Izvēloties fondu fondus, tev nav jādomā, kas būtu piemērotākais no plašā ieguldījumu fondu klāsta. To jau ir izdarījuši pārvaldnieki. Tev nav jāseko līdzi tirgus situācijai, jo pārvaldnieki seko līdzi tirgus attīstības tendencēm un paši maina fondu fondu struktūru. Tu saņem gatavu ieguldījumu portfeli, kas strādā tavā labā.


Piekļuve „nepieejamiem” fondiem

Nordea fondu fondu portfeļos ietilpst arī tā dēvētie alternatīvie ieguldījumu fondi. Šādi fondi parasti ir paredzēti tikai profesionāliem investoriem ar ievērojamām minimālajām ieguldījumu summām. Alternatīvo investīciju fondu ieguldījumu stratēģija ir vērsta uz maksimālas peļņas gūšanu, izmantojot dažādus sarežģītus finanšu instrumentus. Pateicoties sabalansētiem Nordea fondu fondu portfeļiem, pārmērīgs iespējamais risks no šādiem aktīviem tiek segts ar mērenākiem ieguldījumiem, bet lielākas peļņas iespējas saglabājas.

Likviditāte

Tev ir tiesības jebkurā brīdī pārdot savas fondu fondu daļas. Nauda kontā tiks ieskaitīta 3 darba dienu laikā.


Nordea piedāvā investēt šādos fondu fondos:

  • Konservatīvais fondu fonds (Nordea Fund of Fund Conservative)
  • Sabalansētais fondu fonds (Nordea Fund of Fund Balanced)
  • Dinamiskais fondu fonds (Nordea Fund of Fund Value Masters)