E-markets

E-Markets ir ērts portāls finanšu tirgus pakalpojumu izmantošanai internetā. Piemērots uzņēmumiem, kuri veic termiņnoguldījumus, valūtas maiņu un seko aktualitātēm finanšu tirgū. Nordea klientiem šis pakalpojums ir pieejams bez maksas.
Portāls e-Markets sniedz iespēju vienuviet veikt finanšu darījumus, iegūt informāciju par aktualitātēm finanšu tirgū, konsultācijas par risku apzināšanu un iespējamiem risinājumiem. Pieejama plaša analītiska informācija, lai veiktu sarežģītus tirdzniecības darījumus. Nordea Markets eksperti sniedz atbalstu un konsultācijas dažādos finanšu darījumu jautājumos.

 

Ieguvumi

  • Iespēja veikt valūtas maiņu un depozītu darījumus ar izdevīgākiem kursiem un likmēm.
  • Iespēja bez maksas sekot līdzi notikumiem finanšu tirgos.
  • Piekļuve Nordea analītiķu sagatavotiem materiāliem par finanšu tirgiem.


e-Markets pieejams klientiem, kuri veic valūtas konvertāciju vismaz 30 000 EUR mēnesī.

Lai kļūtu par e-Markets lietotāju, piesakies jebkurā Nordea klientu apkalpošanas centrā vai sazinies ar sava uzņēmuma kontaktpersonu Nordea bankā.

Portālā e-Markets var izmantot šādus pakalpojumus:

  • Ērti, ātri un efektīvi veikt termiņnoguldījumus vai valūtas maiņu no 8.30 līdz 23.00. Baltijas valstu valūtas var mainīt no 8.30 līdz 16.55. Darījumus var eksportēt uz uzņēmuma darījumu uzskaites sistēmu.
  • Sekot finanšu tirgus informācijai: cenām un cenu grafikiem, finanšu tirgus jaunumiem un analītiskiem materiāliem par procentu likmēm, valūtas kursiem, izejvielu cenām, fiksētā ienākuma vērtspapīriem un akciju tirgiem.
  • Piekļūt sarežģītākiem analītiskiem rīkiem, ar kuru palīdzību var sekot finanšu tirgus prognozēm un padziļināti analizēt finanšu tirgus instrumentus.